Ten, którego pragnęTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Ten, którego pragnę
Ten, którego pragnę
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 71,80  57,44 
Ten, którego pragnę
Ten, którego pragnę
Audiobook
Czyta Agnieszka Postrzygacz
39,90  29,53 
Szczegóły
Opis książki

Evan Bishop jest przystojnym lekarzem.

Bezkompromisowym, ponurym, profesjonalnym.

Zamiast zostać i pracować na rodzinnym ranczu, Evan złamał schemat i został lekarzem na oddziale ratunkowym. Dobrze sobie radzi w życiu, inteligentny, szarmancki południowiec, dla kobiet jest niedostępny. Randkowanie nigdy nie było jego priorytetem, a tragiczna przeszłość sprawiła, że woli trzymać się od kobiet na dystans. Jednak pewnej nocy postanawia zaszaleć i zapisać swoją kartkę w księdze związków braci Bishop. Decyduje się na niezobowiązującą przygodę z tajemniczą dziewczyną, której ma nigdy więcej nie zobaczyć, co zdaje się idealnym rozwiązaniem dla tego samozwańczego singla.

Emily Bell jest dziewczyną z miasta, zdeterminowaną by uciec od rodziny i przeszłości. Chce zacząć wszystko od nowa i wyrobić sobie nazwisko w środowisku medycznym. Żadnych jednonocnych numerków i randek z kolegami z pracy – to jej nowe motto po tym, jak niejednokrotnie sparzyła się w przeszłości. Kiedy zgadza się iść na wesele jako osoba towarzysząca, wkrótce zostaje na nim sama, na szczęście nie na długo. Południowy urok, niesforne blond włosy i nieodparty seksapil pana Przystojniaka są dla niej nie lada pokusą. Emily postanawia zapomnieć o swoich postanowieniach na tę jedną noc.

W końcu niektóre zasady są po to, żeby je łamać.

Oboje chcą tego samego – jednej namiętnej nocy, by później rozejść się każde w swoją stronę. Żadnego przytulania. Żadnych telefonów następnego dnia. Żadnych niezręcznych pożegnań. Niestety życie ma wobec nich inne plany. Jeden z nich stanie się dla nich oczywisty, gdy w poniedziałek rano stawią się do pracy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 28 kwietnia 2021
  • ISBN: 978-83-287-1693-3
  • Tłumacz: Karolina Stańczyk
  • Wydawca: Muza
  • Spis treści
Kennedy Fox "Ten, którego pragnę" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Ten, którego pragnę
Audiobook
Czyta Agnieszka Postrzygacz
39,90  29,53 
Moomy Bookstagram
14 czerwca

„TEN, KTÓREGO PRAGNĘ”

Kennedy Fox Wydawnictwo Muza Grzeszne książki

Czy wierzycie, że w pracy można poznać miłość swojego życia?

Emily Bell przeprowadza się do nowego miasta. Zmusiło ją do tego jej życie. Jej chłopak ją zdradził. Dodatkowo w swoim mieście jest postrzegana przez pryzmat swojego ojca. Jest słynnym doktorem. Ona dopiero skończyła staż. Jest początkującym lekarzem. Sama chce zapracować na swój sukces i uznanie innych. Nie chce protekcji ojca. Czy jej się to uda? Nowe miasto. Nowe życie.

Evan Bishop jest przystojnym, szanowanym i mądrym lekarzem. Nie poszedł w ślady swoich rodziców. Nie chce prowadzić rancza. Pracuje w szpitalu na oddziale ratunkowym. Nie lubi chodzić na randki i dziewczyn na jedną noc. Jest najstarszy z rodzeństwa.

Przypadkowe spotkanie na weselu, zauroczenie i sex z nowo poznaną dziewczyną to dopiero początek niezłych zbiegów okoliczności.

Emily przychodzi do swojej nowej pracy. Będzie pracowała w szpitalu na oddziale ratunkowym. Widzi doktora Evana Bishopa i zamiera. Więcej nie napisze, ale powiem jedno będzie się działo. Będą wzloty i upadki.

Powieść „Ten, którego pragnę” czyta się jednym tchem. Nie mogłam oderwać się od czytania. Ta książka bardzo mnie wzruszyła. Bardzo dobrze wykreowani bohaterowie. Emily udowodniła mi, że mimo sławnego ojca można samemu coś osiągnąć. Dobre zamiary i ciężka praca zaowocują sukcesem. Jestem z niej bardzo dumna. Tak samo z Evana. Też musiał się ciężko napracować, żeby mieć to co ma. Bohaterowie godni naśladowania. Pamiętajcie nie zawsze potrzebna jest protekcja. Bardzo dobra akcja. Zabawne sceny, zwłaszcza ta po weselu. Fabuła niczego sobie.

Może i wy zmagacie się z piętnem dziecka sławnego rodzica? Nie jest łatwo żyć z tym, że każdy porównuje takie osoby do ich rodziców. I jak coś nie wyjdzie to wytyka palcami, a jak coś sami osiągną to od razu są oskarżani, że zdobyli to, bo rodzice załatwili. Zobaczcie jak z tym poradziła sobie główna bohaterka Emily Bell.

Z całego serca polecam tą wzruszającą powieść. Gwarantuję dobrą zabawę podczas czytania.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę