Hotel rozkoszy

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„Pochyliła się nad nim. Przesuwała ustami po jego barkach i ramionach. Czuła napięcie mięśni pod skórą, mimowolne miarowe poruszenia palców, gdy całowała go coraz goręcej, coraz bardziej zmysłowo, wsłuchując się w rytm jego serca i pieszcząc go do upojenia. Miał wspaniałe ciało, wszystko w nim ją zachwycało i wydawało się nowe, bo niczego nie pamiętała...”.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Kelly Hunter "Hotel rozkoszy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Maria Wojcik
11 maja 2020

Po «Hotel rozkoszy» sięgnęłam trochę z nudów, a trochę z ciekawości, nigdy bowiem nie trafiłam jeszcze na książkę autorstwa Kelly Hunter. Nie przepadam na tzw. harlequinami, kojarzą mi się z oklepana fabułą i szablonowym postaciami opartymi na zasadzie zniewolona, słaba kobieta i silny facet, bez cienia niezdecydowania. Wierzę też, że doczekam czasów, gdzie tego typu literatura będzie opisywała również relacje nie tylko heteroseksualne. Z «Hotelem rozkoszy» bawiłam się nie najgorzej, jak na romans książka daje radę, wciąga – to na pewno. Dużo tu seksu i opisów uniesień, co oczywiście na plus, autorka stworzyła coś na kształt subtelnego erotyku. W przerwie od poważnej literatury ta książka była dla mnie jak miód na ranę, idealnie trafiłam czasowo. Może ja do niej nie wrócę, ale na pewno polecam miłośnikom romansów czy erotyków – pewnie wam się spodoba.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę