3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Ms. Manwhore

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

MALCOLM SAINT POKAZUJE SWOJE BYNAJMNIEJ NIE ŚWIĘTE OBLICZE PO RAZ OSTATNI

Zapoznaj się z ostatnią częścią najbardziej elektryzującej serii. Przepełniona pasją relacja, która wywołała szybsze bicie serca u niejednej czytelniczki, wybucha ze zdwojoną siłą na kartach Ms. Manwhore.

Jaki los czeka najmodniejszą parę w Chicago?

Czy między Malcolmem i Rachel nadal jest intensywna chemia?

Czy uda im się pokonać problemy wynikające z nie tak niewinnych kłamstewek, których dopuściła się dziennikarka?

Przed Malcolmem Saintem decyzja, która zaważy na całym jego życiu. Ustatkować się czy dalej usidlać kobiety, które przecież same wpadają mu do łóżka?

ELEKTRYZUJĄCA, OSZAŁAMIAJĄCA, OBŁĘDNA

FINAŁ GODNY CAŁEJ SERII

___

Katy Evans mieszka w południowym Teksasie z mężem, dwojgiem dzieci oraz trójką leniwych psów. Uwielbia piesze wycieczki, książki, pieczenie ciast, a także spędzanie czasu z rodziną i z przyjaciółmi. To bestsellerowa autorka serii REAL i MANWHORE. Więcej informacji o Katy Evans można odnaleźć na jej stronie internetowej: KatyEvans.net.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
  • ISBN: 978-83-65506-45-0
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Katy Evans "Ms. Manwhore" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Adriana Wiercinska
29 lipca 2020

Jest to moja pierwsza książka Katy Evans i naprawdę nie wiem dlaczego tak późno odkryłam tę autorkę… Świetny styl, wszystko tak, jak lubię. Przyznam, że jestem niepocieszona, ponieważ «Ms. Manwhore» ma zaledwie 179 stron! Zdecydownie za mało, chce się więcej :( Długo mogłabym się rozpisywać na temat tej pary, a w szczególności Malcolma. Pomimo tak wielu przeszkód nadal byli w stanie odnaleźć drogę do siebie. Mam nadzieję, że to nie jest ostatni raz, kiedy widzimy Malcolma i Rachel! Jestem również ciekawa, co wydarzy się pomiędzy się Giną i Tahoe. Wiem, że to będzie równie dobry wątek.. W kilku słowach: Przyjemny i leki romans, myślę, że każda kobieta lubiąca te klimaty będzie nim zachwycona :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę