PochłaniaczTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Zima 1993. Tego samego dnia, w niejasnych okolicznościach, ginie nastoletnie rodzeństwo. Oba zgony policja kwalifikuje jako tragiczne, niezależne od siebie wypadki.

Wielkanoc 2013. Po siedmiu latach pracy w Instytucie Psychologii Śledczej w Huddersfield na Wybrzeże powraca Sasza Załuska. Do profilerki zgłasza się Paweł „Buli” Bławicki, właściciel klubu muzycznego w Sopocie. Podejrzewa, że jego wspólnik - były piosenkarz i autor przeboju Dziewczyna z północy - chce go zabić. Załuska ma mu dostarczyć na to dowody. Profilerka niechętnie angażuje się w sprawę. Kiedy jednak dochodzi do strzelaniny, Załuska zmuszona jest podjąć wyzwanie. Szybko okazuje się, że zabójstwo w klubie łączy się ze zdarzeniami z 1993 roku, a zamordowany wiedział, kto jest winien śmierci rodzeństwa. Jednym z kluczy do rozwiązania zagadki może okazać się piosenka sprzed lat.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
Katarzyna Bonda "Pochłaniacz" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Cztery żywioły Saszy Załuskiej»
Okularnik
Lampiony
Czerwony Pająk
-5%
Klementyna Grzesik
20 kwietnia 2020

Książka «Pochłaniacz» w moim przypadku wpadła w postaci audiobooka. Nie jest to moje pierwsze spotkanie z autorką, do jej kryminałów wracam co jakiś czas, bo uważam je za niezwykle udane. Tym razem dostałam fantastyczną, wielowątkową, autentyczną powieść, ze skomplikowaną fabułą rozciągająca się na setki stron i mnóstwem postaci. Duży szacunek za wiedzę w zakresie patologii, psychologii i ogólnie wszystkich dziedzin związanych z kryminalistyką. Na pewno sięgnę tez po kolejne tomy z tej serii. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę