Klatka dla niewinnych

Audio
Z serii: Hubert Meyer #5
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Klatka dla niewinnych
Klatka dla niewinnych
E-book
31,90  22,97 
Szczegóły
Opis książki

Czterdzieści trzy ciosy nożem. Tak pożegnała się z życiem Róża Englot. Obok otwartych ran na jej ciele sprawca pozostawił coś jeszcze –klucz. Gdy mąż kobiety, skazany za to brutalne zabójstwo, kończy odsiadywać wyrok, w warszawskiej kamienicy rozgrywa się kolejna tragedia. Z balkonu na siódmym piętrze w niewyjaśnionych okolicznościach wypada teściowa Englota. Kobieta ginie na miejscu. Szybko okazuje się, że do zdarzenia doszło podczas przepustki skazanego. Brakuje jednak niezbitych dowodów, które pozwoliłyby na postawienie mu zarzutów.


Hubert Meyer na prośbę prokurator Weroniki Rudy przyjeżdża do Warszawy, by jej pomóc w tej trudnej sprawie. Rudy uważa, że to zabójstwo na tle finansowym. Wiele jednak wskazuje na to, że rzecz jest bardziej skomplikowana, ma swój początek siedemnaście lat wcześniej i wiąże się z zaginionymi wtedy kobietami. Hubert jak zwykle działa po swojemu – szybko, niekonwencjonalnie, profesjonalnie. Ale tym razem sam ledwie ujdzie z życiem, a co więcej, stanie się jednym z głównych podejrzanych.


Co oznacza klucz pozostawiony na ciele Róży Englot jest wskazówką czy przestrogą? Czy Meyer dotarł za blisko prawdy? Czy zagroził komuś ważnemu? Kto jest sprzymierzeńcem, a kto wrogiem?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 02 sierpnia 2021
  • ISBN: 978-83-287-1958-3
  • Lektor: Adam Bauman
  • Wydawca: Muza
  • Spis treści
Katarzyna Bonda "Klatka dla niewinnych" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Klatka dla niewinnych
E-book
31,90  22,97 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę