3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Stacja Jagodno Tom 6 Dom pełen słońca

Tekst
Z serii: Stacja Jagodno #6
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„Stacja Jagodno” to bestsellerowy cykl, który pokochały tysiące Polek, bo każda z nich może odnaleźć w bohaterkach Jagodna cząstkę siebie.


W urokliwym Jagodnie pojawi się Sylwia, która potrafi przedmiotom dawać drugie życie. Związek Sylwii i jej partnera przechodzi kryzys. Niestety, rodziny ich obojga nie ułatwiają im rozwiązania problemu. Czy bohaterom uda się odsunąć na bok wszelkie niedomówienia i wpuszczą do swojego uczucia trochę promyków nadziei?

Tymczasem mieszkańcy Jagodna odkryją kilka ciekawych rzeczy – dlaczego panna Zuzanna tak kibicowała Marzenie i Jankowi? Jaką tajemnicę kryje leśna kapliczka? I czy Łukasz zdecyduje się przeczytać przypadkiem odnaleziony pamiętnik?

„Dom pełen słońca” to wspaniała i ciepła opowieść o tym, że nasza pamięć i umiejętność nadawania sensu pozornie niepasującym elementom pomagają stworzyć lepszą przyszłość.


Karolina Wilczyńska zaprasza do świata skąpanego w słonecznym świetle, dzięki któremu łatwiej nam dostrzec piękno życia. Zakochaj się w urokliwym Jagodnie w sielskiej scenerii Gór Świętokrzyskich.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Karolina Wilczyńska "Stacja Jagodno Tom 6 Dom pełen słońca" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Szarlota Domagala
12 maja 2020

Cykl «Stacja Jagodno» to mój sprawdzony sposób na smutek czy jesienną chandrę. Od książek Karoliny Wilczyńskiej bije pozytywna energia, a dobrze znani mi bohaterowie zabierają mnie w świat pełen ciepła i wrażliwości. Kolejne perypetie postaci z poprzednich tomów , ale i nowa w towarzystwie – Sylwia. Oczywiście nie zabraknie miłosnych rozterek i dramatów, które skłaniają czytelnika do myślenia. W tej części na plan główny wysuwa się między innymi relacja młodej dziewczyny z dużo starszym mężczyzną, oraz towarzyszące temu wątpliwości i komplikacje. Jestem zauroczona tą serią. Na pewno sięgnę po kolejną część.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę