3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Dziennik więzienny. Apelacja

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Dziennik więzienny. Apelacja
Dziennik więzienny. Apelacja
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 119,80  95,84 
Dziennik więzienny. Apelacja
Dziennik więzienny. Apelacja
Audiobook
Czyta Bogumiła Kaźmierczak
59,90 
Szczegóły
Opis książki

Światowy bestseller, który porusza sumienia

NIEWINNY!

Ten ostateczny werdykt został wydany po czterech latach udręki – publicznych oskarżeń, śledztwa, procesu i medialnego linczu – oraz ponad roku więzienia za przestępstwo, którego kard. George Pell nie popełnił!

Sąd Najwyższy Australii ostatecznie całkowicie uniewinnił 78-letniego kardynała i oczyścił od zarzutów o przestępstwo na tle seksualnym. Było to nie tylko osobiste zwycięstwo hierarchy nad niesprawiedliwością, ale i nadzieja dla całego Kościoła katolickiego, iż prawda zawsze ostatecznie zatriumfuje.

Nie żywiąc niechęci do swoich oskarżycieli, sędziów, pracowników więziennictwa, dziennikarzy oraz osób wyrażających wobec niego nienawiść, kard. Pell wykorzystał pobyt w więzieniu jako swego rodzaju „przedłużone rekolekcje”. Sumiennie przy tym wypełniał strony zeszytu swoimi duchowymi refleksjami oraz spostrzeżeniami na temat bieżących wydarzeń i więziennego życia. Z jego zapisków wyłania się portret człowieka niezłomnej wiary i ogromnej dojrzałości duchowej, poddawanego próbie jak biblijny Hiob, który może stać się inspiracją i wzorem dla współczesnego człowieka.

Dziennik więzienny. Apelacja to pierwsza książka z tryptyku, który kard. Pell stworzył podczas uwięzienia. Dwie następne części już w przygotowaniu.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 02 października 2021
  • ISBN: 9788367043274
  • Tłumacz: Monika Wolak
  • Wydawca: Rafael
  • Spis treści
kard. George Pell "Dziennik więzienny. Apelacja" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Dziennik więzienny. Apelacja
Audiobook
Czyta Bogumiła Kaźmierczak
59,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę