WeryfikacjaTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Weryfikacja
Weryfikacja
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 71,80  57,44 
Audio
Weryfikacja
Audiobook
Czyta Maciej Więckowski
39,90  29,13 
Szczegóły
Opis książki

W Polsce władzę przejmuje nowa prawicowa partia. Bierze na celownik Wojskowe Służby Informacyjne, a ich żołnierzy traktuje jak bandytów. WSI idą do kosza, a wraz z nimi ludzie, którzy dotąd wiernie służyli swojemu krajowi.

Z taką rzeczywistością i zupełnie nowymi wrogami musi zmierzyć się pułkownik Radosław Sztylc. W „Weryfikacji” spotkamy bohaterów znanych z „Hajlajfu”: komandora Sobolewskiego, Czarnego czy Beverley. Sztylc znowu musi walczyć o życie. Po piętach depczą mu: bezwzględny zabójca z przeszłością w KGB, Białorusini i zdrajcy z własnej firmy. Kto poluje na oficerów WSI? Droga do odpowiedzi jest długa i zaprowadzi nas na Kaukaz, do Gruzji stojącej na progu wojny z Rosją. Kto przeżyje? Kto zginie? Kto okaże się kretem? Odpowiedź da nam „Weryfikacja”!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 listopada 2020
Kafir "Weryfikacja" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Weryfikacja
Audiobook
Czyta Maciej Więckowski
39,90  29,13 
Piotr Baczkowski
18 stycznia

Po świetnym Hajlajfie przyszła w końcu pora na rewelacyjną Weryfikację. Okazała się ona kolejną, bardzo dobrą powieścią duetu KAFIR & Maziewski. Jeżeli lubicie powieści ze służbami specjalnymi i agentami wywiadu to musicie sięgnąć po tę pozycję. Autorzy już od początku jadą bez trzymanki z fabułą. Świetnie przedstawiony realizm miejsc i zdarzeń, czasami bardzo odległych od Polski, w których toczy się fabuła powieści, porwały mnie na kilka dobrych godzin. Ani się obejrzałem, a już byłem na ostatniej stronie. Polecam z całego serca wielbicielom beletrystyki i opowieści szpiegowskich.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę