Zapomnij o mnie

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Zapomnij o mnie
Zapomnij o mnie
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 69,80  55,84 
Zapomnij o mnie
Audio
Zapomnij o mnie
Audiobook
Czyta Dominik Bednarski, Masza Bogucka
39,90 
Szczegóły
Opis książki

Pierwszy gorący tytuł New Adult od bestsellerowej autorki K. N. Haner!

Przeprowadzka do Nowego Jorku jest dla 28-letniego Marshalla szansą na odcięcie się od dawnego życia i błędów, które popełniał w młodości. Nowa praca, nowe miejsce, nowe życie. Kiedy Marshall dowiaduje się, że para studentów szuka współlokatora, nie zastanawia się długo i w ten sposób poznaje piękną Sarę.

Dziewczyny nie odstraszają tatuaże i groźny wygląd Marshalla, wręcz przeciwnie, zaczyna go prowokować i budzić w nim uczucia, których nie wzbudziła w nim dotąd żadna kobieta. Okazuje się jednak, że Sara skrywa wiele sekretów i że wkrótce wciągnie Marshalla w niebezpieczną grę.

Odkrywając kolejne tajemnice Sary, chłopak szybko zrozumie, że dziewczyna jest na krawędzi i że potrzebuje pomocy. Jednak w tej grze pozorów i sekretów nie będą sami.

Czy dziewczyna, która rozpaliła jego ciało, zdobędzie też jego serce?

__

O autorce

K. N. Haner to młoda i niezwykle utalentowana polska autorka erotyków, której nazwisko powoli staje się legendą. Każda jej kolejna książka zbiera coraz lepsze recenzje i bije nowe rekordy sprzedaży. W jej książkach nie brakuje bardzo pikantnych scen i zaskakujących zwrotów akcji. Nazywana Królową Dramatów oferuje czytelnikom relacje pełne skrajnych emocji, a każda jej książka trzyma w napięciu do samego końca. Urodziła się 21 października 1988 roku w Ciechanowie i do tej pory wydała 9 tytułów, a w planach ma już kolejne.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
  • ISBN: 978-83-66074-64-4
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
K. N. Haner "Zapomnij o mnie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Zapomnij o mnie
Audiobook
Czyta Dominik Bednarski, Masza Bogucka
39,90 
Daniela Myszka
02 października 2020

Porywająca lektura o wybuchowej parze. Dawno żadna książka tak mnie nie wciągnęła, jeden z lepszych romansów jakie miałam okazję czytać. Charyzmatyczni główni bohaterowie i fabularne zwroty trzymały mnie w zainteresowaniu po ostatnią stronę. Na pewno sięgnę po kolejną część. Polecam. Porywająca lektura o wybuchowej parze. Dawno żadna książka tak mnie nie wciągnęła, jeden z lepszych romansów jakie miałam okazję czytać. Charyzmatyczni główni bohaterowie i fabularne zwroty trzymały mnie w zainteresowaniu po ostatnią stronę. Na pewno sięgnę po kolejną część. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę