Na szczycie. Nieczysta gra

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„Nieczysta gra” to emocjonalny rollercoaster zakończony rozrywającym serce na strzępy finałem.


Ślub Rebeki i Sedricka zbliża się wielkimi krokami. Zakochana para pragnie założyć rodzinę i wieść idealne życie, ale w ich świecie nic nie jest proste. Czy ambitne plany dotyczące życia rodzinnego są możliwe do zrealizowania w związku tworzonym przez gwiazdę rocka i równie piękną, co szaloną, byłą striptizerkę? Czy bolesna tęsknota, wzruszająca naiwność i nieprzewidywalne eksplozje namiętności to właściwe składniki dobrego małżeństwa?

Co jeszcze może stanąć na przeszkodzie ich miłości? Rebeka i Sedrick kolejny raz będą musieli zmierzyć się z przeszłością, a także podjąć decyzje, które zaważą na życiu i szczęściu ich samych oraz najbliższych im osób.


„Na szczycie. Nieczysta gra” to niesamowicie emocjonująca kontynuacja losów Sedricka i Rebeki, która w moim sercu zasiała spustoszenie, a po zakończeniu, jakie zafundowała mi autorka, długi czas nie mogłam się pozbierać. Serdecznie polecam!


Sylwia Stawska, kobiecerecenzje365.blogspot.com

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
  • Rozmiar: 530 str. 2 ilustracje
K.N. Haner "Na szczycie. Nieczysta gra" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Miłość w rytmie rocka»
Na szczycie. Gra o miłość
Na szczycie. Nieczysta gra
Na szczycie. Właściwy rytm
-5%
Wanda Lijewska
05 maja 2020

Uwielbiam tę serię, jej bohaterów i ten rollercoaster emocji jaki serwuje autorka z każdą kolejną częścią. Ten tom nie był inny, przez moją głowie przewinęło się całe spektrum uczuć, od złości i żalu, po rozpacz i współczucie. Dodatkowo, autorka ma rewelacyjne poczucie humoru, a fabuła skonstruowana jest po mistrzowsku. Ten tom jest bardzo tajemniczy, ale to głównie za sprawą zakończenia, które wbiło mnie w fotel i sprawiło, że ryczałam jak bóbr. Od razu na kolejny dzień ruszyłam po kolejną część. Jestem zachwycona ta książką i czekam na kolejne dzieje rosnącego uczucia Rebeki i Sedricka. Polecam wszystkim całą tę serię!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę