3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Na szczycie. Gra o miłość

Tekst
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Kontynuacja historii szalonej i kontrowersyjnej miłości Rebeki i Sedricka.


 Cudowne wakacje Reb i Seda dobiegają końca. Czy powrót do rzeczywistości  okaże się równie bolesny jak to, że Rebeka będzie musiała przetrwać  rozstanie z ukochanym? Czy niedaleka przeszłość i wspomnienia z  dzieciństwa nie będą przeszkodą do budowania szczęścia?


 Uczucie, które połączyło tych dwoje, ponownie zostanie wystawione na  próbę. Demony przeszłości powrócą, a wróg nigdy nie zapomina. Gra toczyć  się będzie o najważniejszą stawkę. O miłość.


K.N.Haner po raz kolejny funduje swoim czytelnikom emocjonalny  rollercoaster. Fanki serii o Rebece i Sedricku będą zachwycone, bo  ponownie dostaną bilet w pierwszym rzędzie, który przeniesie je do  świata pełnego ognistego seksu, nieokiełznanej namiętności i nieziemsko  przystojnych gwiazd rocka. „Na szczycie. Gra o miłość” - to najgorętsza  premiera tej jesieni. Nie możecie tego przegapić!


 Sylwia Stawska http://kobiecerecenzje365.blogspot.com

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
K.N. Haner "Na szczycie. Gra o miłość" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę