Społeczeństwo i gospodarka w czasie pandemii COVID-19. Doświadczenia Ukrainy

PDF
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Na publikację złożyły się 22 prace różnych autorów ze znanych placówek naukowych i uczelni wyższych Ukrainy. Ich treść dotyczy m.in. sytuacji w wybranych gałęziach gospodarki Ukrainy w czasie pandemii COVID-19 oraz aktywność w innych sferach działalności społecznej, w tym m.in.: w kulturze, edukacji, ochronie zdrowia, a także w takich sferach, jak: jakość życia, inwestycje społeczne, czy psychologiczne aspekty walki z pandemią. Prace napisane zostały w trzech językach: ukraińskim, rosyjskim i angielskim. Każdy artykuł (rozdział) poprzedzony został streszczeniem w języku angielskim. Spis treści sporządzony został w językach angielskim i polskim. Wyrażam nadzieję, że prace te, mimo iż dotyczą wybranych aspektów aktywności społecznej i gospodarczej społeczeństwa Ukrainy, dostarczą Czytelnikom wielu cennych informacji o walce Ukrainy z pandemią COVID-19 i jej skutkami, posłużą do analizy porównawczej z działaniami podejmowanymi w tej materii w Polsce, ale przede wszystkim do analizy skutków pandemii i sposobów ich likwidacji.


Książka Społeczeństwo i gospodarka w czasie pandemii COVID-19 Doświadczenie Ukrainy, pochodzi z wydawnictwa Aspra. Autorami książki są Zdzisław Sirojć, Jurij Kariagin. Należy do gatunków: nauki społeczne, ekonomia i biznes, socjologia. Książka Społeczeństwo i gospodarka w czasie pandemii COVID-19 liczy 262 stron. Oprawa jest miękka.  Gandalf.com.pl

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 30 września 2021
  • ISBN: 978-83-8209-124-3
  • Całkowity rozmiar: 0 MB
  • Całkowity liczba stron: 0
  • Rozmiar stron: x мм
  • Wydawca: Aspra
Zdzisław Sirojć "Społeczeństwo i gospodarka w czasie pandemii COVID-19. Doświadczenia Ukrainy" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę