3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Ślub, seks i sześć milionów

Tekst
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Jonas, miliarder i playboy, dostaje od dziadka ultimatum: albo wkrótce się ożeni, albo   straci udziały w rodzinnym przedsiębiorstwie. Jonasa złości stanowisko starszego pana, ale zbyt dużo pracy włożył w firmę, by z niej zrezygnować. Postanawia więc znaleźć rozsądną kobietę i zaproponować jej układ. Gotów jest hojnie ją wynagrodzić. Sześć milionów. Katrina, na którą pada jego wybór, prosi go jedynie, by opłacił jej studia i sfinansował leczenie ciotki. Jonas jest zdumiony tym, że Kat nie chce dostępu do jego karty kredytowej i nie zamierza porzucić słabo płatnej pracy. Zgadza się też na platoniczny układ. Jonas natychmiast zaczyna zastanawiać się, jaką byłaby kochanką...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 11 maja 2019
Joss Wood "Ślub, seks i sześć milionów" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Antonina Gawel
02 marca 2020

Główny bohater dostaje od dziadka ultimatum: albo znajdzie sobie porządną kobietę i się z nią ożeni, albo straci udziały w rodzinnym przedsiębiorstwie. Jonasa postanawia więc znaleźć rzekomą przyszłą małżonkę i zaproponować jej układ z wysokim honorarium. Trafia na Katrinę, która okazuje się być dobrą, skromną dziewczyną. Zasady ich układu trochę się «luzują»… Bardzo fajna, zabawna, romantyczna historia :) Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę