Dom minimalisty. Pokonaj bałagan i ciesz się uporządkowanym życiemAudio

0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Zabałaganione mieszkanie to często efekt braku czasu na cotygodniowe porządki. Jednak przebywanie w zagraconych pomieszczeniach zwiększa stres i wywołuje uczucie przytłoczenia. Przywrócenie ładu w swoim domu i życiu kosztuje sporo wysiłku. Rozwiązaniem jest zdrowy minimalizm. Dzięki temu podejściu uwolnisz swoje mieszkanie od zbędnych przedmiotów, a czyste i uporządkowane szafy, łazienka, kuchnia i sypialnia będą cieszyć Twoje oczy. Dostaniesz również coś więcej: poczucie uwolnienia, spokój, poprawę Twoich relacji z najbliższymi - a przede wszystkim zostanie Ci więcej czasu i pieniędzy na przyjemności. Zacznij już teraz, bo droga do minimalizmu w domu wcale nie jest łatwa!
Ta książka jest praktycznym poradnikiem domowego i życiowego minimalisty. Znajdziesz tu wskazówki, od czego zacząć i jak uprościć wygląd mieszkania. Oczyścisz przestrzeń we wszystkich pomieszczeniach w swoim domu. Zajrzysz do każdej szuflady, szafy i schowka. Zlikwidujesz "łapacze kurzu" i wieczny bałagan na biurku. Nauczysz się oceniać, co należy zostawić, a czego lepiej się pozbyć. Prędko się przekonasz, że usunięcie nadmiaru rzeczy nie tylko uwalnia od bałaganu, ale również pomaga otworzyć się na życie i czerpać z niego radość - skupić się na tym, co jest dla Ciebie najistotniejsze!
Dzięki tej książce dowiesz się: dlaczego bałagan i nadmiar przedmiotów wywołują stres i niepokój

 jak przygotować siebie i domowników na minimalistyczną metamorfozę

 w jaki sposób uporządkować szafy, kuchnię, sypialnię, ogród i garaż

 kiedy i dlaczego przeprowadzić się do mniejszego domu

 jak przejść od minimalizacji domu do maksymalizacji życiaZatrzymaj tylko to, co ważne. Uporządkuj przestrzeń i przejmij kontrolę!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 grudnia 2020
  • ISBN: 978-83-283-6049-5
  • Lektor: Michał Podsiadło
  • Wydawca: Septem
Joshua Becker "Dom minimalisty. Pokonaj bałagan i ciesz się uporządkowanym życiem" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę