Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Tajemnica sukcesu i szczęścia w rzeczywistości nie jest żadną tajemnicą. Sukces osiągnęli nie ci, którzy godzili się z zastaną rzeczywistością, lecz ci, którzy wyobrazili sobie jej doskonalszą wersję i uwierzyli w nią tak głęboko, że byli zdolni do stworzenia nowej rzeczywistości, aby zmienić stan rzeczy.


fragment wstępuAutor Potęgi podświadomości powraca z nową książką, która zmieni Twój sposób myślenia o życiu!


Poznaj moc podświadomości
Dlaczego niektórzy ludzie wiodą szczęśliwe i dostatnie życie, a inni cierpią ubóstwo i są nieszczęśliwi? Dlaczego niektórzy są pełni niepokoju i obaw, a inni pełni wiary i pewności siebie? Dlaczego niektórzy mieszkają w pięknych, luksusowych domach, a inni ledwo wiążą koniec z końcem? Odpowiedź jest jedna: podświadomość.
Zaproś magię do swojego życia
Joseph Murphy, autor światowego bestselleru Potęga podświadomości, od lat udowadnia, że za nasze sukcesy lub porażki odpowiada nasz umysł. Twoja podświadomość jest źródłem Twoich emocji i posiada zdolność kreacji. Wykorzystując swój świadomy umysł, możesz tak zaprogramować swoją podświadomość, aby była zdolna do pozytywnego myślenia i kreowania rzeczywistości, którą sobie wymarzyłeś.
Zaprzęgnij swoją podświadomość do pracy
Masz niesamowity potencjał, aby być, kim chcesz, robić, co chcesz, i otrzymywać wszystko, na co zasługujesz. Niestety, tylko niewielka liczba ludzi potrafi to wykorzystać.


Ta książka to zmieni! Poznasz zasady afirmacji i techniki przenoszenia pragnień do podświadomości, zrozumiesz, jak ona działa i jak uwolnić w sobie niewyczerpaną moc.
Odkryj potęgę podświadomości i zmień niedoskonałe dzisiaj na lepsze jutro.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 10 stycznia 2020
  • ISBN: 978-83-283-6541-4
  • Lektor: Roch Siemianowski
  • Wydawca: Helion
Joseph Murphy "Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Florentyn Bogdanowicz
15 czerwca 2020

Świetna, błyskotliwa i otwierająca oczy książka, jedna z najlepszych jakie czytałem opowiadających o tematyce afirmacji, oraz psychologi i zmianach nawyków. Na pewno nie raz jeszcze wrócę do tej książki, zaznaczyłem nie jeden fragment. Moim zdaniem, przeczytana z uwagą może dać naprawdę wartościowy zestaw wiedzy i ćwiczeń do rozwoju osobistego i zmiany swojego życia na lepsze. Książka, która pozwoliła mi uwierzyć w siebie i w potęgę własnego umysłu. Polecam wszystkim osobom, które gdzieś się zgubiły i szukają swojej drogi. Książka naprawdę daje odpowiedzi na wiele pytań, które zadają sobie dusze na rozstaju i pozwala obrać kurs na pozytywne szlaki. Zamierzam również zapoznać się z innymi książkami autora, zafascynował mnie i zachęcił.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę