Potęga podświadomości

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Potęga podświadomości
Potęga podświadomości
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 53,80  43,04 
Potęga podświadomości
Audio
Potęga podświadomości
Audiobook
Czyta Jarosław Łukomski
26,90  19,64 
Szczegóły
Opis książki

Nowe wydanie kultowej książki uzupełnione nigdy niepublikowanymi komentarzami autora. Naucz się korzystać z potęgi podświadomości! Czy wiesz, że procesy psychiczne przebiegające poza naszą świadomością mogą być wykorzystywane w sposób celowy? Czy wiesz, że masz w sobie klucz do życia pełniejszego, do zdrowia, a nawet zamożności? Naucz się go używać, a Twoje życie zmieni się nie do poznania. Służą temu specjalne techniki – zbadane, sprawdzone i opisane w tej książce, poparte przykładami. Metody te odsłonią nowe obszary i możliwości twojego umysłu. Ta książka pomogła milionom ludzi osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
Joseph Murphy "Potęga podświadomości" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Potęga podświadomości
Audiobook
Czyta Jarosław Łukomski
26,90  19,64 
Dorota Gancarz
18 grudnia 2020

Jak dla mnie Murphy ma wiele racji w tym, o czym pisze. Niemniej jednak trzeba zachować w stosunku do tej książki pewien dystans, bowiem potraktowanie tej lektury zbyt serio może doprowadzić do frustracji czytelnika:) Na pewno pomaga ona ludziom uwierzyć w siebie i swoje marzenia. Jest napisana w komercjalny sposób, bo jest poradnikiem, dla szerokiego grona ludzi. Jest pozytywna i daje do myślenia. Warto przeczytać. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę