Moc modlitwy. Niezwykła potęga podświadomości

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

"


Bóg jest wszechobecny. Oznacza to, że istnieje w każdym ułamku czasu i w każdym skrawku przestrzeni. Nie należy o tym zapominać ani na chwilę. Praktyka Bożej obecności przez cały dzień stanowi klucz do harmonii, zdrowia, spokoju i poczucia szczęścia. Wystarczy, że będziesz widzieć Boga w każdym człowieku i we wszystkim, co napotykasz na swojej drodze, oraz że z pełną wiarą i ufnością otworzysz się na Jego obecność. Boskość bowiem jest w Tobie i Twoim umyśle. Sprawia, że nosisz w sobie moc uzdrawiania i możesz znaleźć własną drogę ku zdrowiu, harmonii i dobrobytowi, a równocześnie stawać się coraz lepszym człowiekiem.
Wiedza na ten temat znajduje się w Biblii. W tej cudownej księdze zawarte są teksty mówiące o prawach duchowych i umysłowych, które od zawsze kształtowały świat i ludzi. Niektóre z tych prawd zostały ukryte - by je ujawnić, potrzeba znajomości symboliki i alfabetu hebrajskiego. Ich studiowanie pozwala uzyskać wiedzę, dzięki której możliwe stają się modlitwa i ciągłe praktykowanie Bożej obecności.
Dzięki tej książce odkryjesz prawdziwą moc modlitwy. Dowiesz się, co zrobić, aby znaleźć własną ścieżkę rozwoju i świadomego doświadczania obecności Boga. W zawartych tu niezwykłych tekstach odnajdziesz znaczenie niektórych fragmentów Biblii. Kiedy jeszcze raz je przestudiujesz, przekonasz się, jak piękny, doskonały i potężny jest Twój umysł, jeśli tylko zwrócisz go ku Bogu. Znajdziesz tu wskazówki dotyczące modlitw o zdrowie, spokój, bogactwo, a także o szczęśliwe i spełnione małżeństwo. Zainspirujesz się do prostej, szczerej i ufnej modlitwy - i już wkrótce odczujesz, jak wspaniałym jest darem!


Pan, Twój Bóg jest pośród ciebie, Mocarz!

"

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 27 listopada 2019
  • ISBN: 978-83-283-5676-4
  • Lektor: Marcin Popczyński
  • Wydawca: Sensus
Joseph Murphy "Moc modlitwy. Niezwykła potęga podświadomości" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Wanda Motyka
27 sierpnia 2020

Nie każdy wierzy w siłę modlitwy, ale ja tak. Dlatego postanowiłam podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat książki «Moc modlitwy. Niezwykła potęga podświadomości» Josepha Murphy'ego, która własnie ten temat wyczerpująco opisuje. Udana modlitwa stanowi bezpieczną przystań w trudnych momentach życiowych, daje nam także poczucie bezpieczeństwa i spokojny stan ducha. W tej książce zostało wyjaśnionych sporo fragmentów Biblii na temat modlitwy, w odniesieniu do współczesności oraz zostało zaprezentowane mnóstwo porad jak kontaktować się z Bogiem bardziej efektywnie. Autor nie narzuca swojego światopoglądu, a w subtelny sposób przedstawia siłę podświadomości i korzyści jakie możemy z niej czerpać, resztę pozostawia czytelnikowi. Osobiście bardzo polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę