Punkt zero

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Punkt zero
Punkt zeroBrak
okładki
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 74,98  59,98 
Tekst
Punkt zero
E-book
34,99 
Szczegóły
Punkt zero
Audiobook
Czyta Tomasz Sobczak
39,99 
Szczegóły
Opis książki

Oslo 2018. Była królowa biegów długodystansowych Sonja Nordstrøm nie pojawia się na promocji swojej kontrowersyjnej autobiografii Wieczna jedynka. Jeszcze tego samego dnia dom Nordstrøm odwiedza znana dwudziestoczteroletnia blogerka Emma Ramm. Zastaje otwarte drzwi, a w środku ślady walki. Do telewizora sportsmenki ktoś przyczepił numer startowy z liczbą 1.

Inspektora Alexandra Blixa wciąż dręczą wspomnienia dramatycznej akcji policyjnej sprzed dziewiętnastu lat, w czasie której zastrzelił zabójcę – ojca pięcioletniej dziewczynki. Teraz Blix ma poprowadzić dochodzenie w sprawie zaginięcia byłej lekkoatletki. Tropy pojawiają się w różnych miejscach i w różnym czasie i wiele wskazuje na to, że są częścią misternego planu.

Okoliczności zmuszają Emmę i Blixa do podjęcia współpracy. Każde z nich na swój sposób stara się zdemaskować i powstrzymać metodycznego, bezlitosnego mordercę, który za wszelką cenę chce zwrócić na siebie uwagę. Kolejne zabójstwa budzą coraz większą grozę, a wygląda na to, że ich sprawca dopiero się rozgrzewa…

CENĄ ZA SŁAWĘ JEST ŚMIERĆ!

„Metodyczny i ekscytujący” Elin Brend Bjørhei, VG

Jørn Lier Horst (ur. 1970) i Thomas Enger (ur. 1973) połączyli swe siły i stworzyli rewelacyjny thriller o międzynarodowej renomie. Na co dzień każdy z nich kontynuuje własną popularną serię powieści kryminalnych, której głównym bohaterem jest odpowiednio inspektor William Wisting i dziennikarz Henning Juul.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 17 czerwca 2020
  • Rozmiar: 370 str. 1 ilustracja
  • ISBN: 9788366420052
  • Tłumacz: Milena Skoczko
  • Wydawca: Smak Słowa
  • Spis treści
Thomas Enger "Punkt zero" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Punkt zero
Audiobook
Czyta Tomasz Sobczak
39,99 
Książka należy do serii
«Mroczny zaułek»
Nieobliczalni
Klątwa fontanny
Sprawa 1569
-5%
Książka należy do serii
«Blix i Ramm na tropie zbrodni»
Punkt zero
Zasłona dymna
Nieobliczalni
-5%
Eleonora Dzikowska
28 września 2020

Świetny thriller, który wciągnął mnie bez reszty! Sprawa zaginionej sportsmenki, tajemnicze śledztwo z nieodgadnionymi poszlakami oraz policjant śledczy, który musi połączyć siły z blogerką. Nie spodziewałam się , że książka ta dostarczy mi tylu wrażeń, przeciwnie – po opisie byłam nastawiona raczej na sztampową, łatwą do przewidzenia fabułę. Jednak nie zdawałam sobie sprawy, ze autorzy to popularni i cenieni autorzy własnych serii, którzy przy okazji «Punktu zero» połączyli siły. Zdecydowanie polecam tę książkę miłośnikom zagadek i dochodzeń.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę