Coach wart bilion dolarów. Zasady przywództwa według Billa Campbella, słynnego coacha z Doliny Krzemowej

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

W Dolinie Krzemowej Bill Campbell był powszechnie znaną postacią. Nazywano go "Trenerem", gdyż niegdyś odnosił sukcesy w sporcie. Był coachem takich tuzów jak Steve Jobs, Sergey Brin, Larry Page czy Jack Dorsey. Więcej - był także ich przyjacielem. Uważa się, że swoim postępowaniem wyprzedzał epokę. Umiał skłaniać do samodzielnego znajdowania rozwiązań. Budował relacje międzyludzkie oparte na zaufaniu, dbał o rozwój osobisty swoich podopiecznych, dodawał im odwagi i niestrudzenie uświadamiał konieczność doskonalenia się. Perfekcyjnie rozpoznawał i neutralizował szkodliwe napięcia w zespołach. I - jak prawdziwy trener - pozostawał w cieniu.
To rzecz napisana przez trzech podopiecznych Billa Campbella - hołd dla wielkiego coacha, o którego wysokiej klasie przekonali się osobiście. W poświęconej mu książce spisali zasady, którymi się kierował. Zawarli w niej wyjaśnienia stosowanych przez niego reguł, technik i strategii, opis ich działania oraz dziesiątki przykładów z życia słynnych firm i ludzi. Poznaj je i przekonaj się, jak skutecznie budować zespoły, które będą działać sprawnie, dynamicznie się rozwijać i przyczyniać się do sukcesu firmy. Dowiedz się, w jaki sposób ambicja, troskliwość, odpowiedzialność, szczerość i ludzkie podejście do grupy mogą budować kulturę korporacyjną, by w rezultacie Twoja drużyna stała się prawdziwym zwycięzcą w biznesie!
Tajniki zarządzania Billa Campbella, które znajdziesz w tej książce: być menedżerem a być liderem

 budowanie zaufania w zespole

 podstawowe cechy przywódcy

 kształtowanie siebie jako lidera

 dziesięć najlepszych technik przywództwaZostań najlepszym coachem swojego zespołu!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 czerwca 2020
  • Czas trwania: 00 min 22 sek.
  • ISBN: 978-83-283-6318-2
  • Lektor: Marcin Fugiel
  • Wydawca: Onepress
Jonathan Rosenberg "Coach wart bilion dolarów. Zasady przywództwa według Billa Campbella, słynnego coacha z Doliny Krzemowej" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Alfons Owsiany
20 października 2020

Niesamowita postać i coach – Bill Campbell, czyli trener personalny i niezłomny charakter. Książka jego podopiecznych -Jonathana Rosenberga, Alana Eaglea, Erica Schmidta o życiu i działalności Campbella to pozycja, którą połyka się w całości. Prezentują oni podstawowe założenia systemu wartości Campbella, dzięki którym jego metody były tak skuteczne. O takich osobach czyta się z niezwykłym zainteresowaniem, ich determinacja i zdroworozsądkowość wyróżniają się z tłumu. Bardzo inspirująca osobowość i prawdziwy autorytet. Polecam przeczytać.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę