Niebieskie cienie na śniegu

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Wspomnienia najpiękniejszych chwil, efemerycznych i kruchych jak motyle,  to często jedyne, co zostaje nam w życiu naznaczonym licznymi rysami. W  pogoni za pełnią szczęścia często gubimy sens istnienia, zatracamy się w  gonitwie za pieniądzem i prestiżem, zapominając, że to miłość i  bliskość drugiego człowieka powinny mieć dla nas największą wartość.


Niebieskie cienie na śniegu to opowieść o krzyżowaniu się dróg,  scalaniu dwóch dusz i ich rozdzielaniu, radościach i smutkach, wspólnych  wzlotach i upadkach, odnajdywaniu swojego powołania na krętej ścieżce  życia, o tęsknocie, rozgoryczeniu oraz potędze miłości – tej głębokiej,  prawdziwej, ponadczasowej, sklejającej każde rozbite serce. Debiutowała w 2012 roku thrillerem „Diabeł tasmański”. Jej kolejny utwór  „Asmodeusz. Portrety” (2013) dotyka głębi ludzkich osobowości, których   nie sposób w żaden sposób „zaszufladkować”.


 Najnowsza książka Jolanty Knitter-Zakrzewskiej „Niebieskie cienie na  śniegu” została w dużej mierze oparta na faktach. Podobnie jak w  poprzednich utworach w centrum zainteresowania stoi tutaj człowiek –  jego wiara, losy i życiowe wybory oraz historia, która jest tym  piękniejsza, im bardziej jesteśmy zdolni docenić i pokochać swoją własną  codzienność.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 11 marca 2019
Jolanta Knitter-Zakrzewska "Niebieskie cienie na śniegu" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę