Więzienny prawnikAudio

Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Więzienny prawnik
Tekst
Więzienny prawnik
E-book
28,50 
Szczegóły
Opis książki

Historia Stanów Zjednoczonych notuje tylko cztery przypadki zabójstwa sędziego federalnego w okresie sprawowania tego urzędu. Morderstwo, którego ofiarami padają sędzia Raymond Fawcett i jego sekretarka, właśnie powiększyło tę statystykę. Śledztwo utyka w martwym punkcie.


Malcolm Bannister, prawnik odsiadujący w zakładzie karnym o złagodzonym rygorze wyrok za przestępstwo, w które został wplątany, wyczerpał już wszelkie możliwości apelacji. Zabija czas, pomagając współwięźniom w potyczkach z wymiarem sprawiedliwości, w przygotowywaniu testamentów i wniosków rozwodowych. Marzy o opuszczeniu więzienia i spotkaniu z synem, którego nie widział od pięciu lat.


Szansa pojawia się jak grom z jasnego nieba. Malcolm wie, kim jest zabójca sędziego Fawcetta, zna motyw zbrodni. Wykorzysta tę wiedzę, by odzyskać wolność, zmienić wygląd i tożsamość. I przystąpi do realizacji precyzyjnego planu zemsty na tych, którzy fałszywym oskarżeniem zrujnowali mu życie…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 czerwca 2020
  • ISBN: 978-83-8215-022-3
  • Lektor: Wiktor Zborowski
  • Redaktor: Lech Z. Żołędziowski
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
John Grisham "Więzienny prawnik" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Więzienny prawnik
E-book
28,50 
Samanta Maciag
03 listopada 2020

Świetna książka! Zaskakujące zwroty akcji, mistrzowska intryga głównego bohatera. Czyta się z zapartym tchem, bez chwili odpoczynku :) Takie książki lubię najbardziej :) Od pierwszych rozdziałów zastanawiasz się co będzie dalej, jak to jest wszystko powiązane i przede wszystkim jakie będzie zakończenie. Gorąco polecam!!!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę