Zaginione historieTekst

Z serii: Zwiadowcy #11
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata John Flanagan za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Ostatni tom „Zwiadowców”, bestsellerowego cyklu, który pokochali nie tylko młodzi czytelnicy. „Zaginione historie” rzucają nieco światła na nie opisane dotąd przygody bohaterów, a także odpowiadają na rozliczne pytania fanów, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o ukochanych postaciach.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 07 marca 2019
John Flanagan "Zaginione historie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Zwiadowcy»
Klan Czerwonego Lisa
Pojedynek w Araluenie
Zaginiony książę
-5%
Anioł Zombek
31 sierpnia 2020

Jedenasty już tom, fantastycznego cyklu «Zwiadowcy» Flanagana. Poprzednia część pozostawiła zbyt wiele pytań bez odpowiedzi aby autor mógł spokojnie zakończyć serię, z pomocą przyszła zatem kolejna część! Uważam, że jest to jeden z lepszych tomów serii, trzyma w napięciu i utrzymuje świetny klimat. Flanagan to zdecydowanie niezwykły pisarz, jego pomysły na fabułę są bardzo oryginalne, jest to ważna postać w kręgu moich faworytów gatunku fantasy. «Zaginione historie» stanowią świetne dopełnienie całej serii, wszystko co mnie nurtowało zostało wyjaśnione, teraz jest ona kompletna i mogę spać spokojnie. Na pewno miłośników Zwiadowców przekonywać do niej nie trzeba, polecam zatem przeczytać całą serię wszystkim tym, którzy jej nie znają, bo jest fenomenalna!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę