Zapomnieć się na dłużej

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„Jeśli ona naprawdę wszystko zapomniała, może ten dotyk coś jej przypomni… Leciutko musnął jej wargi. Czoło oparł o jej czoło. Czekał. Poczuł, jak jej palce dotykają jego ramienia. Z trudem powstrzymał nagły przypływ pożądania. Zacisnął zęby i cofnął się. Wziął jej dłonie i po prostu zaczął je całować i pieścić. „A więc nasza namiętność nie wygasła”, stwierdziła w końcu, a w jej głosie dało się wyczuć pragnienie podobne do tego, które ogarnęło jego. „A co z miłością?”.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Joanne Rock "Zapomnieć się na dłużej" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«The McNeill Magnates»
The Magnate\'s Mail-Order Bride
The Forbidden Brother
The Magnate\'s Marriage Merger
-5%
Maryna Pankowska
12 maja 2020

Wielbiciele erotyków mogą spokojnie sięgać po opowiadanie 'Zapomnieć się na dłużej". Autorka postarała się aby zawierało wszystko co tygrysy lubią najbardziej. Jest namiętność, jest pożądanie, jest nagość, emocje i wiele więcej. Trochę mało charakterystyczni bohaterowie, ale mogłam odnieść takie wrażenie przez to, że fabuła skupia się na dwóch osobach, przywykłam do książek, gdzie spektrum postaci jest raczej szersze. Podsumowując, lektura daje całkiem sporo radchy i relaksu, można się zapomnieć i zarumienić czytając. Może gatunek nie należy do wymagających ale takie tez są potrzebne. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę