Pompon w rodzinie Fisiów

Tekst
Z serii: To lubię
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W rodzinie Fisiów, która, jak my wszyscy, smoki zna tylko jako baśniowe i dawno wymarłe – niespodzianie w łazience pojawia się mały, zielony osobnik, który przedstawia się jako smocze dziecko. Jest bardzo delikatny, z czasem porasta zrogowaciałą skórą, o którą dba, smarując ją najdroższym kremem na zmarszczki mamy. Jest nietaktowny, nie umie się zachować, ma dziwne upodobania kulinarne i niesamowite pomysły, a mimo to Gniewosz i Malwina go uwielbiają.

A kiedy na zjeździe blogerów dostaje nagrodę – cała rodzina puchnie z dumy.

Zaprzyjaźnijcie się z nim, a nie zaznacie nudy!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 04 kwietnia 2020
Joanna Olech "Pompon w rodzinie Fisiów" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«To lubię»
Konserwator z Warszawy
Oj, Hela!
Milioner z Gdańska
-5%
Eugenia Lysek
20 kwietnia 2020

Nieźle się ubawiłam przy tej książce! Polecam gorąco audiobook, choć wierze, że i wersja papierowa jest świetna. Historia o smoku bekającym «Helou», który wypełznął z kanału i zamieszkał u rodziny Fisiów. Już «Dynastia Miziołków» była dla mnie urzekająca, stąd pomysł na kolejna książkę autorki. Słuchaliśmy jej razem z moja kilkuletnią córą i śmiałyśmy się do rozpuku:) Dodatkowo historia Pompona pokazuje, że każdego należy traktować na równi i że korniszony to dobro tego świata! Na pewno sięgnę po kolejne książki Joanny Olech.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę