Dynastia MiziołkówTekst

Z serii: To lubię
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Dynastia Miziołków w 1993 roku była drukowana w odcinkach przez czasopismo „Świat Młodych”. Otrzymała nagrodę literacką im. Kornela Makuszyńskiego, a rok później została nagrodzona w konkursie „Dziecięcy Bestseller Roku”. Powstała nawet wersja dla niewidomych, napisana alfabetem Braille`a. Książka opowiada o losach zabawnego Miziołka i jego rodziny – Mamiszona, Papiszona oraz młodszego rodzeństwa, Kaszydła i Małego Potwora. Graficznie książkę opracowała Anna Wojtunik.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
Joanna Olech "Dynastia Miziołków" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«To lubię»
Filipek i imprezy
Mój przyjaciel dron
Filipek i dojrzewanie
-5%
Luiza Gromek
23 grudnia 2020

Fantastyczna, bardzo zabawna książka. Czytałam ją pierwszy raz dawno temu w szkole, po raz drugi już jako dorosła z synem, mogę więc powiedzieć, że jest to książka dla dzieci starszych i młodszych. Nieobliczalne przygody Mizioła, oraz jego kumpli i nieszablonowej rodzinki wciągają od pierwszej do ostatniej strony. Napisana lekkim, dowcipnym językiem, rewelacyjna na poprawę humoru i ćwiczenia czytania z dzieckiem. Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę