Przestań się zamartwiaćTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Jak zyskać poczucie bezpieczeństwa, spokój wewnętrzny i równowagę emocjonalną, aby móc budować, zamiast bezustannie z czymś walczyć.


"A co będzie, jeśli...". Jesteś mistrzynią w snuciu czarnych scenariuszy? Gryziesz się sprawami, które jeszcze się nie wydarzyły? Obsesyjnie roztrząsasz rzeczy, które w ogóle mogą się nie wydarzyć? A kiedy coś się jednak stanie, ze zdumiewającą szybkością wpadasz w histerię? Ta książka jest dla ciebie.


Pomoże ci znaleźć sposoby na ograniczenia tego wszystkiego do minimum. Nie obiecuje, że zupełnie się uwolnisz od zamartwiania, ale będziesz mniej się niepokoić, lęk nie będzie cię paraliżował, a/lub niespełnione oczekiwania i palące poczucie niesprawiedliwości doprowadzały na skraj obłędu. Obiecuje ci poprawę sytuacji i zbudowanie poczucia bezpieczeństwa.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 stycznia 2020
Joanna Godecka "Przestań się zamartwiać" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Kotarska
20 lutego 2020

Joanna Godecka to prawdziwa specjalistka w swojej dziadzinie. Autorka to terapeutka z wieloletnią praktyką, której doświadczenie czuć w jej publikacji. Poradnik Godeckiej opiera się na jej własnych lękach i stresujących sytuacjach życiowych, z których zdołała zaczerpnąć siłę do dalszego życia. Kładzie duży nacisk na poczucie bezpieczeństwa w codziennych sytuacjach. Polecam gorąco wszystkim tym, których czarne myśli czasom przejmują kontrolę nad ich życiem.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę