Policja

Tekst
Autor:
Z serii: Seria Harry Hole #10
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Policja
Policja
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 59,92  47,94 
Policja
Tekst
Policja
E-book
27,92  20,38 
Szczegóły
Policja
Audio
Policja
Audiobook
Czyta Mariusz Bonaszewski
32  23,36 
Szczegóły
Opis książki

Czy to zwykły zbieg okoliczności, że oficer policji zostaje znaleziony martwy w miejscu dawno popełnionej zbrodni, którą badał, ale jej nie wyjaśnił? Gdy w następnych miesiącach taki sam los spotyka kolejnych dwóch funkcjonariuszy, schemat postępowania mordercy staje się równie oczywisty, co potworny: brutalnym zabójstwom policjantów odpowiadają nierozwiązane zbrodnie z przeszłości. W miejscu przestępstw brakuje jakichkolwiek śladów, a wydział zabójstw właśnie stracił najlepszego śledczego.

W tym samym czasie w szpitalu leży w śpiączce ciężko ranny mężczyzna. Pilnuje go sztab policjantów, a jego tożsamość jest objęta ścisłą tajemnicą.

Jo Nesbo po raz kolejny dostarcza diabelnie przebiegłej historii o bezmiarze ludzkiego zła. Gra w kotka i myszkę dotyczy nie tylko ofiar i policji, ale także samego czytelnika.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • Rozmiar: 660 str. 3 ilustracje
  • ISBN: 9788327150813
  • Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
  • Spis treści
Jo Nesbø "Policja" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Policja
Audiobook
Czyta Mariusz Bonaszewski
32  23,36 
Książka należy do serii
«Seria Harry Hole»
Czerwone Gardło
Trzeci klucz
Nóż
-5%
Książka należy do serii
«Ślady Zbrodni»
Raport o końcu świata
Zamach
Człowiek w lustrze
-5%
Gabriela Nitka
14 kwietnia 2020

Jo Nesbo nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi skandynawskich kryminałów. W jego książkach można znaleźć wszystko czego czytelnik oczekiwałby od kryminału. Czytając «Policję» byłam w ciągłym napięciu o losy bohaterów, z którymi tak zżyłam się przez książki z tej serii. Z zapartym tchem czytałam kolejne strony, nie mogąc doczekać się rozwiązania zagadki i razem z bohaterami przeżywałam kolejne zwroty akcji. Świetnie napisana i niesamowicie wciągająca, dla mnie Harry Hole to już klasyk sam w sobie. po stokroć polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę