Gra pozorów

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Poznajcie Harry’ego Dresdena, pierwszego (i jedynego) magicznego prywatnego detektywa działającego w Chicago. Okazuje się, że nasz „zwyczajny” świat jest pełen dziwacznych i zaczarowanych stworzeń, a większość z nich nie ma dobrych zamiarów wobec ludzi. Tutaj do akcji wkracza Harry.

Królowa Mab postanowiła spłacić jeden ze swoich długów, wykorzystując zdolności Harry’ego, który musi pomóc grupie złoczyńców dowodzonych przez jego znienawidzonego wroga, Nicodemusa Archleone, włamać się do skarbca w Nigdynigdy.

Problem w tym, że skarbiec należy do Hadesa, władcy Podziemnego Świata, a Dresden jest przekonany, że Nicodemus nie zamierza dopuścić, by ktokolwiek z jego drużyny przeżył to doświadczenie. Dresden zawsze słynął ze sprytu, ale tym razem będzie musiał obmyślić wyjątkowo skuteczną intrygę, by ujść z życiem…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 29 stycznia 2021
Jim Butcher "Gra pozorów" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Akta Harry'ego Dresdena»
Zdrajca
Zimne dni
Gra pozorów
-5%
Józefina Burba
15 marca 2021

Jim Butcher jak zwykle w formie! :) Uwielbiam tę serię :) Im dalej zagłębiam się w historię opisaną w kolejnych już nastu pozycjach, tym robi się coraz ciekawiej :) Dokładnie tak jak w przypadku wszystkich poprzednich części – fantastyczna lektura :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę