Fatalna czarownica znowu w akcji

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Ildred Hubble, to zwykła dziewczyna, której marzenie się spełniło – została uczennicą w Akademii Czarów Panny Cackle. Niestety Mildred należy do osób, które bez przerwy pakują się w kłopoty.Semestr letni w Akademii Panny Cackle właśnie się rozpoczął, a przyciągająca kłopoty Mildred znów wpadła jak śliwka w kompot! Wszystko dlatego, że nowa uczennica – Enid Nightshade – wcale nie jest taka grzeczna, jak się wydaje!Fatalna czarownica to powieść, która pokochały miliony młodych czytelników i widzów na całym świecie. Teraz z przygodami Midred mogą zapoznać się również ci z polskich fanów, którzy znali je dotąd tylko z Netflixa.   Jill Murphy to jedna z najbardziej fascynujących autorek i ilustratorek książek dla dzieci!„Observer”

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 17 czerwca 2019
  • ISBN: 978-83-8151-071-4
  • Tłumacz: Michał Zacharzewski
  • Redaktorzy: Agnieszka Trzebska-Cwalina, Aleksandra Żdan, Justyna Mrowiec, Marcin Fabijański, Tomasz Zajbt
  • Wydawca: Bonobo
  • Spis treści
Jill Murphy "Fatalna czarownica znowu w akcji" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Fatalna czarownica»
Fatalna czarownica
Fatalna czarownica. Pechowe zaklęcie
Fatalna czarownica znowu w akcji
-5%
Tatiana Wesolek
24 lipca 2020

Po przeczytaniu poprzedniej części przygód Mildred Hubble wiedziałam, że muszę sięgnąć po kontynuację. Trochę się naczekałam, ale teraz wiem, że było warto! Rozpoczyna się kolejny, letni tym razem semestr w Akademii Czarów Panny Cackle. Pojawiają się nowe przygody ale i kłopoty. Poza wrodzonym pechem dziewczyny kolejnych zmartwień dostarcza jej nowa uczennica Enid Nightshade. Przy perypetiach młodej czarownicy można się nieźle uśmiać i choć jest to książka dla młodzieży to jako dorosła osoba bawiłam się przednio. Bardzo pomysłowa i świeża lektura, czyta się szybko i z przyjemnością. Jeśli podobał Ci się pierwszy tom «Fatalnej czarownicy» to koniecznie przeczytaj kontynuację! Zdecydowanie polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę