Fatalna czarownica. Pechowe zaklęcie

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W tym roku Mildred jest naprawdę zdeterminowana, żeby poprawić swoją reputację najgorszej czarownicy, jaka kiedykolwiek przekroczyła próg Akademii Panny CackleMildred Hubble, to zwykła dziewczyna, której marzenie się spełniło – została uczennicą w Akademii Czarów Panny Cackle. Niestety Mildred należy do osób, które bez przerwy pakują się w kłopoty. W tym roku Mildred jest naprawdę zdeterminowana, żeby poprawić swoją reputację najgorszej czarownicy, jaka kiedykolwiek przekroczyła próg Akademii Panny Cackle. Niestety i tym razem i nie udało jej się uniknąć kłopotów – zostaje zamieniona w żabę przez swoją największą rywalkę – Ethel Hallow. Co więcej, w tej postaci trafia do kieszeni surowej panny Hardbroom. Fatalna czarownica to powieść, która pokochały miliony młodych czytelników i widzów na całym świecie. Teraz z przygodami Midred mogą zapoznać się również ci z polskich fanów, którzy znali je dotąd tylko z Netflixa.Niech żyje Jill Murphy! Dziewczynki pokochają przygody Mildred Hubble i jej przezabawnego kociaka!„Independent”

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 17 czerwca 2019
  • ISBN: 978-83-8151-073-8
  • Tłumacz: Michał Zacharzewski
  • Redaktorzy: Agnieszka Trzebska-Cwalina, Aleksandra Żdan, Bartłomiej Nawrocki, Justyna Mrowiec, Marcin Fabijański, Tomasz Zajbt
  • Wydawca: Bonobo
  • Spis treści
Jill Murphy "Fatalna czarownica. Pechowe zaklęcie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Fatalna czarownica»
Fatalna czarownica
Fatalna czarownica. Pechowe zaklęcie
Fatalna czarownica znowu w akcji
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę