LucyferTekst

Z serii: de Vincent #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Julia Hughes przez całe życie postępowała ostrożnie, jednak pewno dnia wszystko zmienia się, gdy otrzymuje bolesną lekcję. Teraz Julia stara się rozpocząć wszystko od początku, zaczynając od nowej pracy na Luizjańskim bagnach. Poznaje tam przystojnego nieznajomego, którym okazuje się Lucian de Vincent… jej nowy szef.


Bracia de Vincent znani są ze swojego bogactwa i mrocznej reputacji, jednak gdy ich zaginiona przed laty siostra wraca, zatrudniają Julię na stanowisko opiekunki. Ale nie będzie to tak proste zadanie jak na początku by się wydawało bo w rezydencji czekają mroczne niebezpieczeństwa oraz aż nazbyt seksowny szef – Lucian.


Praprababka de Vincentów twierdziła niegdyś, iż mężczyźni z ich rodu mogą zakochać się tylko raz w życiu i najwyraźniej nadeszła właśnie kolej Luciana. Nowo poznana kobieta nie powinna jednak dowiedzieć się o niektórych sekretach rodziny.


Tymczasem w posiadłości dochodzi do tajemniczej śmierci ojca braci. Czy ktoś chce wyeliminować rodzinę de Vincent? Czy Julii i Lucianowi uda się rozwiązać zagadkę?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
Jennifer L. Armentrout "Lucyfer" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«de Vincent»
Lucyfer
Gabriel
Devlin
-5%
Renata Michalec
21 kwietnia 2020

Po wspaniałej serii «Lux» od Jennifer Armentrout, którą wspominam z przyjemnością, sięgnęłam po kolejny utwór autorki. Padło na «Lucyfera». Mogę śmiało powiedzieć, ze jestem usatysfakcjonowana lekturą, autorka ma świetny styl, który trafia do mojego gustu. Książka trzyma w napięciu, przeczytałam ją naprawdę szybko, bo praktycznie na dwa razy. Bardzo polubiłam tez główną bohaterkę – Julię. Kreacje braci de Vincent – całkiem zabawne. Od początku już akcja rozwija się szybko i z każdą, kolejną stroną nabiera tempa. Byłam bardzo ciekawa jak to wszystko się skończy. Nie odmówię sobie kolejnego tomu.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę