GabrielTekst

Z serii: de Vincent #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Nicolette Besson nie sądziła, że kiedykolwiek wróci do posiadłości de Vincentów w Luizjanie, gdzie serce niegdyś złamał jej sam Gabriel de Vincent. Ucieczka przed wspomnieniami, a tym bardziej przed przystojnym Gabem jest  znacznie trudniejsza, niż Nikki zakładała. Zwłaszcza, że wydaje się on zdeterminowany, by przebywać w jej towarzystwie tak często, jak to tylko możliwe.


Gabriela przez lata dręczyły wyrzuty sumienia z powodu tego, jak potraktował Nikki. Pragnął jej, ale nie było to właściwe. Nagle wszystko się zmieniło. Gabe nie ma już przed sobą dobrze mu znanej dziewczyny – widzi teraz bystrą, utalentowaną i nieziemsko piękną kobietę… którą w dodatku ktoś prześladuje. Młody de Vincent zrobi wszystko, żeby ją chronić i powstrzymać wiszącą nad rodem klątwę, nim ta ponownie uderzy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 22 marca 2019
Jennifer L. Armentrout "Gabriel" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«de Vincent»
Lucyfer
Gabriel
Devlin
-5%
Kalina Kubera
09 kwietnia 2020

W tomie drugim cyklu «de Vincent» Nicolette z znów ląduje w posiadłości Vincentów. Nie jest z tego powodu zadowolona, dziewczyna stara się unikać Gaba, który niegdyś złamał jej serce. Jednak ten zobaczył w niej w końcu kogoś, kogo wcześniej nie dostrzegał, kobietę, a nie nastolatkę i postanowił jak najbardziej zbliżyć się do Nicolette. «Gabriel» jest moim zdaniem tak samo dobry jak «Lucyfer», pochłonęłam książkę w kilka godzin i już szykuje się do przeczytania kolejnej części. Rewelacyjna książka, polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę