Marzenia się spełniają

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Hallie Hatfield nie zamierzała nigdy informować właściciela hoteli Cristiana Morettiego, że urodziła mu syna. Nie mogła mu wybaczyć, że po jednej wspólnej nocy zwolnił ją z pracy, a potem nie odbierał telefonów. Teraz jednak Hallie bardzo potrzebuje pieniędzy na utrzymanie dziecka. Przyjaciółki namawiają ją, by poprosiła o nie Morettiego. Hallie jest przekonana, że Cristiano da jej pieniądze i będzie szczęśliwy, gdy ona zniknie na zawsze z jego życia…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 18 stycznia 2020
  • Rozmiar: 130 str.
Jennie Lucas "Marzenia się spełniają" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Secret Heirs of Billionaires»
Milioner z naprzeciwka
Przygoda w Sydney
Powrót do Miasta Aniołów
-5%
Halina Gurska
20 kwietnia 2020

Nieco przygnębiająca, ale jakże prawdziwa i wzruszająca opowieść o pragnieniu miłości i konsekwencjach romantycznych uniesień. Poznajemy tutaj Hallie Hatfield, która po wspólnej nocy ze swoim szefem Cristianem Moretti, została potraktowana jak nic nie znacząca, zawadzająca mu osoba. Jednak w pewnej chwili dziewczyna potrzebuje pomocy i będzie musiała skontaktować się z nim za wszelka cenę. Książka nieraz mnie zaskoczyła, kibicowałam głównej bohaterce i miałam nadzieje, że wszystko zakończy się happy endem. Lekka narracja i wciągająca, nieoczywista fabuła. Warto dać jej szanse, polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę