Medytacje na każdy dzień. Ścieżka do spokojuTekst

Z serii: Dalajlama
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Książka ta zawiera przemyślenia, powiedzenia i przypowieści zaczerpnięte z nauk jednego z największych nauczycieli duchowych świata.

Cytaty, przedstawione w formie codziennych refleksji, po jednej na każdy dzień roku, odzwierciedlają całościową wizję świata Dalajlamy. W każdym z nich w ujmująco bezpośredni sposób omawia on niemal wszystkie aspekty ludzkiego życia, rozważając różnorodne zagadnienia: od różnic religijnych do etyki reklamy. Pomimo szczerej akceptacji współczesnego świata Jego Świątobliwość ani na chwilę nie pozwala nam zapomnieć, jak ważna jest zwyczajna dobroć i współczujące serce.

Słowa Dalajlamy – mądre, inspirujące i przesycone duchem humanizmu – przynoszą wszystkim ludziom pełne nadziei przesłanie oraz głęboką, a zarazem łatwą do zrozumienia filozofię współczucia i niestosowania przemocy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 11 listopada 2020
  • ISBN: 9788381888059
  • Tłumacz: Joanna Grabiak
  • Wydawca: Rebis
  • Spis treści
Jego Świątobliwość Dalajlama "Medytacje na każdy dzień. Ścieżka do spokoju" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Dalajlama»
Sztuka szczęścia w trudnych czasach
Sztuka szczęścia
Medytacje na każdy dzień. Ścieżka do spokoju
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę