BezświtTekst

Z serii: Nibynoc #3
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Epickie zakończenie międzynarodowego bestselleru „Kroniki Nibynocy" Jaya Kristoffa.

Największe igrzyska w historii Bożogrobia zakończyły się najbardziej zuchwałymi mordami w dziejach Republiki Itreyańskiej.

Mia Corvere, gladiatorka, zbiegła niewolnica i niesławna zabójczyni musi uciekać. Ponieważ ścigają ją Ostrza Czerwonego Kościoła i żołnierze z legionu Luminatii, być może nigdy nie opuści żywa Miasta Mostów i Kości. Jej mentor Mercurio wpadł w ręce wrogów. Własna rodzina życzy jej śmierci. Jej największy wróg, konsul Julius Scaeva, jest o włos od przejęcia całkowitej władzy w Republice.

Jednakże w trzewiach miasta czeka mroczny sekret. Razem ze swoją kochanką Ashlinn, bratem Jonnenem i tajemniczym dobroczyńcą z zaświatów. Mia musi wyruszyć w niebezpieczną podróż przez Republikę w poszukiwaniu odpowiedzi na zagadkę własnego życia. Arcymrok nadchodzi. Być może. to już ostatni raz noc zapada nad Republiką.

Czy Mia przeżyje w świecie, w którym nawet światło dnia musi umrzeć?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 04 sierpnia 2020
  • ISBN: 9788374806350
  • Tłumacz: Małgorzata Strzelec
  • Wydawca: MAG
  • Spis treści
Jay Kristoff "Bezświt" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Nibynoc»
Nibynoc
Bożogrobie
Bezświt
-5%
JXY ANONIM
04 sierpnia 2020

Naprawdę genialny tom świetnej serii, bardzo dobre zwieńczenie wątków, świetnie poprowadzona fabuła. Jest to jedna z lepszych serii jakie czytałem. Polecam każdemu!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę