Skoczkowie - Tajemnice mistrzówAudio

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Skoczkowie - Tajemnice mistrzów
Skoczkowie - Tajemnice mistrzów
Skoczkowie - Tajemnice mistrzów
E-book
14,99 12,74
Szczegóły
Opis książki

Poznaj barwną opowieść o jednym z ulubionych sportów Polaków! Ta książka zachwyci nie tylko dużych i małych pasjonatów skoków narciarskich, ale także tych, którzy przygodę z tym sportem mają jeszcze przed sobą.


Przeczytasz historie dawnych i współczesnych mistrzów: Stanisława Marusarza, Wojciecha Fortuny, Adama Małysza i Kamila Stocha oraz pozostałych członków medalowej drużyny – Stefana Huli, Dawida Kubackiego, Macieja Kota i Piotra Żyły, a także kilku z ich zagranicznych kolegów.


Zastanawiasz się: kiedy wiatr jest przyjacielem, a kiedy wrogiem skoczka? Jak zdobyć najwyższe noty za styl i co to znaczy wylądować telemarkiem? A może interesują cię tajemnice technologicznej wojny? Lub do tej pory nie wiesz dlaczego do dobrych skoków trzeba mieć lekką głowę i jeść bułki z bananem? Odpowiedzi na te i inne pytanie poznasz czytając książkę Jarosława Kaczmarka, zawodowego opowiadacza, który wraz z przyjaciółmi z ""Grupy Studnia O"" przekazuje dzieciom i dorosłym baśnie, legendy i historie współczesne. Dzięki niemu opowieść o skoczkach czyta się jednym tchem i wprost nie można się od niej oderwać!


"Skoczkowie. Tajemnice mistrzów" to też porcja liczb i fachowych ciekawostek o skokach narciarskich. Stanowi doskonałe kompendium wiedzy o tej dyscyplinie sportu, przekazanej w formie fascynującej opowieści o pasji i marzeniach! To co, gotowy do lotu?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • ISBN: 9788726178616
  • Lektor: Robert Michalak
  • Wydawca: Saga
  • Spis treści
Jarosław Kaczmarek "Skoczkowie - Tajemnice mistrzów" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Skoczkowie - Tajemnice mistrzów
E-book
14,99 12,74
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej z 120 znaków