Komando śmierciTekst

Z serii: Śledztwa Szostaka #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Po upadku „Pruszkowa” i „Wołomina” gangsterską Polską niepodzielnie zawładnął „Mokotów” – ostatnia w kraju organizacja przestępcza o znamionach mafijnych.

O tym komandzie śmierci wciąż boi się mówić nawet policja.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 30 grudnia 2020
  • Rozmiar: 250 str. 14 ilustracji
Janusz Szostak "Komando śmierci" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Śledztwa Szostaka»
Byłam dziewczyną mafii
Co się stało z Iwoną Wieczorek
Komando śmierci
-5%
Bogumiła Wielęga
24 marca

Fajna książka o ciekawej tematyce. Myślę, że każdy, kto interesuje się przestępczością zorganizowaną w Polsce powinien sięgnąć po tę książkę. Dobrze napisana. Dzięki rozmowom z gangsterami bardzo wiarygodna. Wiele nieznanych faktów sprawia, że czyta się ją jednym tchem. Zdecydowanie warto!

Olgierd Budzynski
17 lutego

Książka o dość trudnej ale bardzo ciekawej tematyce. Dotyczy polskiej mafii lat 90-tych i dwutysięcznych. Autor wykonał doskonały reportaż śledczy, na pewno szokujący, ale też dający nadzieję, że tamte zdarzenia nigdy nie powrócą, gdyż zmieniła się rzeczywistość, możliwości inwigilacji, a sama mafia przeniosła się na przestępstwa w białych kołnierzykach – z korzyścią dla bezpieczeństwa obywateli. Jedna z lepszych pozycji o mafii jaką czytałem, a tematyka ta na prawdę nie jest mi obca. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę