Co się stało z Iwoną WieczorekTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Tajemnicze zaginięcie, którym żyła cała Polska

19-letnia Iwona Wieczorek ostatni raz była widziana w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku w Gdańsku. W poszukiwania – oprócz policji – zaangażowali się jasnowidze, detektywi, rodzina i znajomi dziewczyny. Wielokrotnie obejrzano nagrania z monitoringu, przesłuchano setki świadków, przeszukano okolicę. Bez skutku. Janusz Szostak jako jedyny dziennikarz zapoznał się z całością akt sprawy. Niezwykle drobiazgowo przeprowadził własne śledztwo, przeanalizował wszystkie zeznania, dotarł do nowych faktów i świadków. Krok po kroku bezstronnie, konsekwentnie i wnikliwie sprawdził każdy trop.

Co stało się z Iwoną? Czy uprowadził ją gang sutenerów, czy stała się ofiarą samotnego mordercy? A może kłamie ktoś z jej najbliższego otoczenia? Mnożą się pytania, wątki i podejrzenia. Szostak bada je i weryfikuje. Ślady stają się coraz bardziej wyraźne. Wszystko wskazuje na to, że sprawca pojawia się już w pierwszym rozdziale.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 30 grudnia 2020
  • Rozmiar: 250 str. 15 ilustracji
Janusz Szostak "Co się stało z Iwoną Wieczorek" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Śledztwa Szostaka»
Byłam dziewczyną mafii
Co się stało z Iwoną Wieczorek
Komando śmierci
-5%

Rewelacyjny reportaż udowadniający, że najstraszniejsze thrillery dzieją się w realu. Opis sprawy dziewiętnastoletniej Iwony Wieczorek, która 17 lipca 2010 roku zaginęła. Dzień wcześniej wyszła ze znajomymi na dyskotekę. Nigdy z niej nie wróciła. Ślad po nastolatce zaginął w nocy z 16 na 17 lipca. Mimo zaangażowania policji i detektywów do dziś nie wiadomo co się stało z młodą dziewczyną. Zarejestrowano ją przez monitoring o 4:12 rano niedaleko jej domu. To był ostatni raz, gdy ją widziano, a do domu nigdy nie dotarła. Książkę Szostaka czyta się niesamowicie szybko, praktycznie jednym tchem. W głowie kłębią się pytania, wątpliwości, złość, że sprawa przez 8 lat stoi praktycznie w miejscu. Jednak patrząc na pracę, jaką wykonał dziennikarz śledczy Szostak powraca nadzieja, że sprawa ruszy do przodu. Polecam zapoznać się bliżej z tą rzetelnie opisaną sprawą, która mrozi krew w żyłach.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę