Dziewczyny na smyczy. Tom 1. Mam na imię Alicja. Jestem narkomanką

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Wzorowa rodzina: matka nauczycielka, ojciec przedsiębiorca, dwoje dzieci. Jednak pozorna idylla zmienia się w koszmar, gdy córka Alicja po raz pierwszy sięga po narkotyki i wsiada na szaleńczą karuzelę kręcącą się coraz szybciej. Czy stało się tak za sprawą jednej złej decyzji, czy wieloletnich błędów uznawanych powszechnie za błahe? Jak rodzice mogą ustrzec dzieci przed narkotykami? Jak one same mogą się przed nimi bronić?

„Mam na imię Alicja. Jestem narkomanką” to pierwsza część trylogii pod tytułem „Dziewczyny na smyczy” poświęconej problemom nastolatek.

***

„Przejmująca historia o dziewczynie, która miała wszystko oprócz miłości”.

Anna Onichimowska, autorka bestsellera „Hera, moja miłość”

***

„Książka idealna dla młodych dorosłych, opiekunów i rodziców. Pozwala zrozumieć perspektywę nastolatka – już nie dziecka, ale i nie dorosłego – szukającego swojego miejsca w świecie możliwości i zagrożeń. Skłania do refleksji: czy na pewno znam swoje dziecko, czy może kurczowo trzymam się swego wyobrażenia na jego temat?”

Katarzyna Góźdź – pedagog, trener, profilaktyk, Pracownia Profilaktyki

i Terapii Dzieci i Młodzieży „Perspektywa”

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 16 września 2021
  • ISBN: 978-83-8233-729-7
  • Lektor: Kaja Walden
  • Wydawca: Storybox
Ivona Březinová "Dziewczyny na smyczy. Tom 1. Mam na imię Alicja. Jestem narkomanką" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę