3 książki za 35 oszczędź od 50%

Zaginiona

Tekst
Z serii: Myron Bolitar Cykl #9
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Ciężko jest oprzeć się dawnej kochance. Dowiaduje się o tym Myron Bolitar, kiedy nad ranem odbiera telefon i słyszy słowa: Przyjedź do Paryża. Ale czy obietnica namiętnego weekendu jest bezinteresowna, skoro Terese jest podejrzewana o zamordowanie byłego męża? I do nikogo oprócz Myrona nie może zwrócić się o pomoc?


Sprawa wygląda beznadziejnie i Myron nie zamierza jej prowadzić. Przypadkowo trafia jednak na dowód, który sprawia, że zaczyna patrzeć na nią w zupełnie inny sposób. Wkrótce wychodzi na jaw, że Terese skrywa sekret, którego ujawnienie może zmienić życie ich dwojga na zawsze.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 lipca 2020
  • ISBN: 978-83-8215-141-1
  • Redaktor: Zbigniew A. Królicki
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Harlan Coben "Zaginiona" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Krystyn Malicki
12 listopada 2020

Przeczytałem całą serię 10 książek o Myronie Bolitarze, ale ta okazała się bez dwóch zdań NAJLEPSZA! Tym razem narratorem jest sam Bolitar, dzięki czemu mamy szansę zajrzeć do jego umysłu i zobaczyć całość jego oczami. Powieść trzyma w napięciu i nie daje się odłożyć. Zarwałem z jej powodu nie jedną nockę, bo nie było szans, żeby przestać czytać ;)Jest tu dużo sensacji, wartkiej akcji, napięcie i niepokój, które narastają z każdą kolejną stroną. W tej części mamy też niepowtarzalną okazję «usłyszeć» łamiący się głos Windsora i to jak przyznaje się, że w pewnej sprawie był całkowicie bezsilny, co ogromnie go przybiło. Nie mówię więcej, by nie zepsuć nikomu zabawy. Zdecydowanie POLECAM

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę