W głębi lasuAudio

Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
W głębi lasu
W głębi lasu
W głębi lasu
E-book
Szczegóły
W głębi lasu
W głębi lasu
E-book
39,90 33,52
Szczegóły
Opis książki

"Pewnej nocy poszliśmy sami do lasu. Nie powinniśmy."


Myśleli, że znaleźli najbardziej odosobnione miejsce w okolicach młodzieżowego obozu PLUS. Nie mogli się bardziej pomylić.

Dwójka zakochanych przypadkowo stała się świadkami krwawego morderstwa, które popełniono na czworgu nastolatków.


Właśnie, czworgu...? Przecież odnaleziono tylko dwa ciała. Co stało się z pozostałymi? Czy jest szansa, że ofiary jakimś cudem przeżyły?


Jedną z zaginionych osób jest Camille, siostra prokuratora Paula Copelanda, który po dwudziestu latach od tragedii wciąż nie może się z nią pogodzić. Zwłaszcza że to on, wtedy w lesie, był jednym z nastolatków, którzy słyszeli przerażone krzyki dobiegające zza drzew.

I kiedy w Nowym Jorku w zastrzelonym mężczyźnie rozpoznaje drugą z zaginionych ofiar, zadaje sobie pytanie: Czy Camille żyje?


SERIAL POLSKIEJ PRODUKCJI WKRÓTCE NA NETFLIX!


Sześcioodcinkową produkcję reżyserują Leszek Dawid („Jesteś Bogiem“) oraz Bartosz Konopka („Królik po berlińsku“). Producentką kreatywną jest Anna Nagler („Ukryta gra“), producentami wykonawczymi Andrzej Muszyński oraz sam Harlan Coben.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 08 czerwca 2020
  • ISBN: 978-83-8125-912-5
  • Lektor: Krzysztof Globisz
  • Redaktor: Zbigniew A. Królicki
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Harlan Coben "W głębi lasu" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
W głębi lasu
E-book

Po raz kolejny spotykam się z twórczością Cobena i na pewno nie ostatni. Mało który autor kryminałów potrafi mnie tak zaangażować w lekturę jak on. «W głębi lasu» to książka, która wciąga już od samego początku i trzyma w napięciu po ostatnią stronę. Takiego zakończenia się kompletnie nie spodziewałem. Niebanalny pomysł na fabułę i świetnie poprowadzona narracja, czytelnik nie domyśla się niczego. Przeczytałem w jeden wieczór i doskonale się bawiłem. Autor trzyma świetny poziom we wszystkich swoich powieściach. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę