Fenomen porankaAudio

Jak zmienić swoje życie
Autor:Hal Elrod
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Fenomen poranka
Tekst
Fenomen poranka
E-book
34,90  25,13 
Szczegóły
Opis książki

Hal Elrod – człowiek sukcesu i światowej sławy mówca motywacyjny, autor programu Miracle Morning – w książce Fenomen poranka uczy, jak zmienić swój sposób wstawania dzięki prostym technikom, które uczynią twoje poranki bardziej zorganizowanymi i owocnymi. Zdaniem Elroda, udane początki dnia są kluczem do szczęśliwszego, pełnego sukcesów życia.

Miracle Morning to program 30-dniowej przemiany nawyków związanych z poranną rutyną, dzięki któremu nauczysz się, jak z radością zaczynać każdy dzień i stać się lepszą wersją siebie. Książka Elroda to zbiór sześciu sprawdzonych praktyk, pozwalających wspiąć się na wyżyny własnych możliwości we wszystkich aspektach życia. Nawet jeżeli od zawsze miałeś kłopoty z porannym wstawaniem i rozpoczynaniem dnia o wczesnej porze, po lekturze Fenomenu poranka, z pewnością uda ci się to zmienić. Ta prosta metoda może całkowicie odmienić twój harmonogram dnia i uświadomić ci, że długie spanie wcale nie jest tym, czego potrzebujesz.

Korzyści, jakich możesz oczekiwać po lekturze tej książki, to m.in.:

• poranki wypełnione radosnym oczekiwaniem oraz energią do działania;

• zmniejszenie stresu i łatwiejsze pokonywanie życiowych przeszkód;

• lepsza kondycja fizyczna, a nawet redukcja wagi;

• zwiększenie efektywności i koncentracji w pracy;

• osiąganie lepszych wyników finansowych;

• motywacja do realizacji wizji swojego wymarzonego życia!

Może stoisz teraz między półkami w księgarni i pytasz sam siebie: czy wczesne wstawanie rzeczywiście może odmienić czyjeś życie? Tak! Diametralnie! Zapewniam cię – to nie są żadne frazesy. Przekonaj się sam i zostań szczęśliwym człowiekiem sukcesu. Instrukcję znajdziesz w tej książce. Polecam!

Ilona Felicjańska, modelka, działaczka społeczna

Kiedyś mawiano, że prawdziwym osiągnięciem w dziedzinie motywacji jest sprzedać lód Eskimosom. Hal przebija ten rekord – z wdziękiem i tupetem sprzedaje mi… moje własne, cudowne poranki, które są dla mnie prawdziwym darem i naturalnym nawykiem od kilkudziesięciu lat. Dlaczego mu „wybaczam”, choć niespecjalnie cenię naszpikowane obietnicami poradniki motywacyjne? Ze względu na wagę sprawy – dobry sen jest podstawą zdrowia i efektywności. Wiem, że dobry poranek może się stać źródłem mocy, a zły rozwalić resztę dnia. I nawet jeśli nie 95, jak obiecuje autor, ale choćby 5 procent „sów” skorzysta z zawartych tu wskazówek i dołączy do grona „skowronków”, warto sięgnąć po tę książkę. Jeżeli podobnie jak ja dostajesz wysypki na samą myśl o motywacyjnych wstępach, przejdź od razu od rozdziału 5, gdzie znajdziesz świetne porady, jak zainstalować w swoim życiu rytuał dobrego poranka. A ta mikrokorekta może przynieść makroefekty w Twoim zarządzaniu sobą!

Jacek Santorski, założyciel Akademii Psychologii Przywództwa, autor bestsellerowej książki Dobre życie

Poranki są dla mnie kwintesencją twórczej pracy i treningu. Nie ma nic piękniejszego niż bieg w lesie, przy wschodzącym słońcu i dźwiękach budzącej się przyrody. To napędza. Ładuje akumulatory. Kiedy inni dopiero otwierają oczy, ja jestem już po treningu i porannej prasówce, z mnóstwem energii na cały dzień. Mam zupełnie inną pozycję startową. Wczesne wstawanie jest dla mnie synonimem sukcesu i efektywności, a godziny między 5 a 9 są najbardziej twórczym okresem całego dnia. Szkoda go przespać.

Łukasz Grass, twórca portalu „Akademia Triathlonu”, redaktor naczelny „Business InsiderPolska”

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 19 marca 2020
  • ISBN: 9788375797800
  • Tłumacz: Beata Otocka
  • Wydawca: Galaktyka
  • Spis treści
Hal Elrod "Fenomen poranka" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Fenomen poranka
E-book
34,90  25,13 
Nina Pultorak
22 grudnia 2020

Bardzo sympatyczna książka pełna motywacji. Głęboko wierzę w to, że nasz sposób myślenia w dużym stopniu odzwierciedla to jak wygląda nasze życie, dlatego idea przekazana w książce Hala Elroda wydaje mi się być jak najbardziej słuszna. Warto zastosować choć kilka zasad przytaczanych przez autora, a już coś się zmienia na lepsze w naszym życiu. Wstawanie wczesnym rankiem zdecydowanie pozwala na poprawę jakości życia i jestem na to żywym dowodem. Książka fajnie podsumowała tą ideę oraz dodała kilka sposobów i pomocnych praktyk do wczesnego wstawania. Gorąco polecam zapoznać się z metodą autora i zachęcam do zastosowania jego uwag.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę