Człowiek bez psa

Tekst
Z serii: Czarna Seria
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Człowiek bez psa
Człowiek bez psa
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 64,98  51,98 
Człowiek bez psa
Człowiek bez psa
Audiobook
34,99  24,84 
Szczegóły
Opis książki

Grudzień w Kymlinge. Rodzina Hermanssonów zbiera się, by uczcić 105-lecie istnienia. Nestor rodu Karl-Erik kończy 65 lat, jego najstarsza córka Ebba – 40. Jednak uroczystości nie przebiegają tak, jak się wszyscy tego spodziewali. Rodzinne spotkanie ma tragiczne i nieprzewidziane następstwa. W przeddzień wielkiego jubileuszu przepada bez śladu Robert – wyrodny syn Karla-Erika, który wbrew woli rodziny wziął udział w kontrowersyjnym reality show «Więźniowie Koh Fuk». Następnego wieczoru również bez śladu znika syn Ebby – Henrik. To szczególna sprawa, z którą musi się zmierzyć inspektor kryminalny o włoskich korzeniach Gunnar Barbarotti. Czy tylko zrządzeniem losu dwóch ludzi z tej samej rodziny i domu znika w odstępie zaledwie 24 godzin? Barbarotti odkrywa najmroczniejsze tajemnice tej rodziny i wyciąga na światło dzienne to, co niewidoczne.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 stycznia 2021
  • ISBN: 9788381439206
  • Tłumacz: Maciej Muszalski
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
Håkan Nesser "Człowiek bez psa" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Człowiek bez psa
Audiobook
34,99  24,84 
Książka należy do serii
«Czarna Seria»
Rzeźniczka z Małej Birmy
Zamek z piasku, który runął
Druga siostra
-5%
Książka należy do serii
«Inspektor Barbarotti»
Drugie życie Pana Roosa
Samotni
Rzeźniczka z Małej Birmy
-5%
Eleonora Rucińska
22 marca 2021

Moja pierwsza książka tego pisarza i już wiem na pewno, że nie ostatnia. Interesująca historia, wspaniałe postaci. Po skończeniu czytania ma się ochotę na więcej. Wątek kryminalny jest mało skomplikowany i nie stanowi większego wyzwania dla doświadczonego czytelnika, wynagradza nam to natomiast świetny styl i spora doza niebanalnego poczucia humoru autora :) Książkę czyta się ze sporą przyjemnością, czuć w niej lekkość i talent pisarski. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę