TELEFON OD ANIOŁATekst

Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Guillaume Musso za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Przypadek czy przeznaczenie?


Nowy Jork, lotnisko Kennedy'ego. Madeline i Jonathan nigdy wcześniej się nie spotkali. Ona jest paryską kwiaciarką, on – słynnym szefem kuchni, który niedawno utracił żonę i sieć restauracji stanowiącą dorobek życia; teraz prowadzi skromne bistro we włoskiej dzielnicy San Francisco.

Gdyby nie incydent na lotnisku, żadne nawet nie wiedziałoby o istnieniu drugiego. Biegnąc do wolnego stolika w zatłoczonym barze, wpadają na siebie i przez przypadek zamieniają telefony komórkowe. Kiedy zdają sobie sprawę z pomyłki, jest już za późno – dzielą ich tysiące kilometrów. Ciekawość bierze górę nad dyskrecją. Madeline i Jonathan nie potrafią powstrzymać się przed przejrzeniem zawartości nie swoich komórek.


Czy oprócz intymnych zdjęć, e-maili i SMS-ów kryją one jakieś interesujące informacje?


Okazuje się, że tak. Przeszłość dwojga zafascynowanych sobą nieznajomych wiąże mroczna tajemnica, którą każde usiłowało wymazać z pamięci. Oraz pewna dziewczyna, która albo zaginęła, albo została zamordowana. Działając razem, Jonathan i Madeline mogą sobie wzajemnie pomóc. Niestety, grzebanie w przeszłości nie zawsze dobrze się kończy...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 05 sierpnia 2019
  • ISBN: 978-83-8125-751-0
  • Redaktor: Joanna Prądzyńska
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Guillaume Musso "TELEFON OD ANIOŁA" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Najlepsza recenzja
D
25 lutego, 17:30Daria Kowal

Uwielbiam romantycznych detektywów Musso za ich łatwy język i ekscytujące historie. Ta książka nie jest wyjątkiem.

Co Twój smartfon może powiedzieć o Tobie? Tak, wszystko na świecie! Ma osobiste zdjęcia, twoją skrzynkę pocztową i mnóstwo osobistej korespondencji we wszelkiego rodzaju czatach … W książce «Telefon od anioła» główni bohaterowie, losowo wymieniając telefony, dowiadują się o sobie wielu osobistych faktów, z którymi mogą aby odkryć kilka przestępstw z własnej przeszłości. Po drodze odnajdują także miłość i sens życia. Wydawałoby się, że wszystko to brzmi nieco słodko. Ale tak naprawdę czytanie książki było interesujące! Sylaba jest prosta, ale fabuła nie jest trywialna, a autor utrzymuje intrygę na ostatniej stronie.

0Udostępnij:
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej ze 120 znaków