Potem…

Tekst
Wejdź do magicznego świata Guillaume Musso za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Potem…
Potem…
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 74,90  59,92 
Audio
Potem…
Audiobook
Czyta Maria Seweryn
38,90 
Szczegóły
Opis książki

Czy jesteś gotowy na ostatni dzień Twojego życia?


Poruszająca historia miłosna, w której pobrzmiewają echa słynnej Nostalgii Anioła.


Nowojorski adwokat Nathan Del Amico robi karierę kosztem zaniedbywanej rodziny. Jego żona, Mallory, decyduje się odejść, choć wciąż go kocha. Pewnego razu w kancelarii Nathana zjawia się Garrett Goodrich, chirurg, ordynator oddziału opieki paliatywnej, opiekun ludzi beznadziejnie chorych. Posiada on szczególny dar – dostrzega świetlistą aureolę nad osobami, które mają rychło zejść z tego świata.


Rolą Posłańców, bo tak nazywani są ludzie obdarzeni podobną cechą, jest podtrzymywanie na duchu skazanych na śmierć. Goodrich w sposób zawoalowany mówi Nathanowi, że i on wkrótce umrze. Od tej pory Nathan inaczej patrzy na świat, zdaje sobie sprawę, że zawiódł ukochaną żonę. Stara się ułożyć stosunki z Mallory i córką, bierze na siebie winę za wypadek, którego nie spowodował. Ścigając się z czasem, nie od razu pojmuje, że jego przeznaczeniem jest zostać Posłańcem...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 października 2020
  • ISBN: 978-83-8215-229-6
  • Redaktor: Wiktoria Melech
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Guillaume Musso "Potem…" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Potem…
Audiobook
Czyta Maria Seweryn
38,90 
Maryna Gwozdz
30 grudnia 2020

"Potem…" to poruszająca powieść, która niesie głębokie przesłanie. Bardzo ciekawie opisana historia miłości ale również wartości, które zostają zapomniane przez dzisiejszy świat pieniądza. Wciągająca i mocno refleksyjna. Nie pozwala przejść nad problemem ot tak sobie. Taką już ma widać autor tendencję, że wykorzystując niemożliwe scenariusze w rzeczywistości, przedstawia nam realne problemy – tym razem świadomość, że dla najbliższych zrobiło się absolutnie wszystko, by byli szczęśliwi w czasie, kiedy jeszcze człowiek ma możliwość cokolwiek zmienić.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę