Niezwykłe przygody detektywa PozytywkiAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Detektyw Pozytywka to postać sympatyczna, ale i dziwaczna. Przykład? Proszę bardzo – detektyw Pozytywka uparł się, że w walce ze złoczyńcami nie będzie używał innej broni poza kaktusem! Kaktus i intelekt – oto oręż naszego bohatera. Oręż, dodajmy, niezwykle skuteczny.

„Niezwykłe przygody detektywa Pozytywki” to wyjątkowe wydarzenie. Na jednej płycie znalazły się wszystkie „kryminalne” sprawy, z jakimi dotąd zmierzył się nasz bohater, pochodzące z książek „Detektyw Pozytywka”, „Nowe kłopoty detektywa Pozytywki”, „Pamiątki detektywa Pozytywki” i „Wakacje detektywa Pozytywki”.

Podążając tropem sympatycznego bohatera, możecie samodzielnie rozwiązywać zagadki. O tym, czy znaleźliście prawidłowe rozwiązanie, przekonacie się, zaglądając do towarzyszącej płycie książeczki.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 grudnia 2019
  • Czas trwania: 5 godz. 29 min 14 sek.
  • ISBN: 9788310125064
  • Lektor: Wojciech Malajkat
  • Wydawca: Nasza Księgarnia
Grzegorz Kasdepke "Niezwykłe przygody detektywa Pozytywki" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Książka należy do serii
«Detektyw Pozytywka i inne»
Kocha, lubi, szanuje, czyli jeszcze o uczuciach
Niezwykłe przygody detektywa Pozytywki
Inżynier Ciućma, czyli śrubka, młotek i przemądrzałe roboty
-5%
Anastazja Koltun
22 grudnia 2020

"Niezwykłe przygody detektywa Pozytywki" wydawnictwa Nasza Księgarnia to doskonały pomysł na nudę dla najmłodszych. Moje dzieciaki znalazły mnóstwo frajdy w doszukiwaniu się poszlak razem z sympatycznym bohaterem, świetnym pomysłem jest także dołączona do książeczki płyta z rozwiązaniami zagadek. Dodatkowo lekturka jest pięknie wydana, zawiera ładne ilustrację i czytelną czcionkę. Z całego serca polecam jako nauka czytania i ćwiczenia logicznego myślenia dla najmłodszych.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę