Krew Manitou

Tekst
Z serii: Manitou #4
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

ZACHWYCAJĄCO KRWAWY HORROR MASTERTONA!


W Nowym Jorku szaleje „wampirza epidemia”. Jej ofiary podrzynają gardła innym ludziom, a następnie wypijają ich krew. Liczba morderstw idzie w setki, w mieście wybucha panika. Wirus przenosi się drogą płciową, a zarażeni mają niezaspokojony apetyt na seks. Do walki z wampirami staje jasnowidz Harry Erskine, posiadający zdolność nawiązywania kontaktu ze światem dusz. Pomaga mu duchowy przewodnik, indiański szaman Śpiewająca Skała, który przed laty stoczył pojedynek z najgroźniejszym z demonów, Misquamacusem. Okazuje się, że Misquamacus powrócił w nowej postaci. W XIX wieku pewien biznesmen, z zemsty za zamordowanie rodziny przez Indian, sprowadził z Rumunii do Ameryki wampiry, które przetrwały w stanie uśpienia i odrodziły się 11 września 2001 roku, po ataku na World Trade Center...


CYKL HORRORÓW MANITOU PRZYNIÓSŁ MASTERTONOWI MIĘDZYNARODOWĄ SŁAWĘ

I MIANO EUROPEJSKIEGO KRÓLA HORRORÓW

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
  • ISBN: 978-83-8125-283-6
  • Redaktor: Paweł Wieczorek
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Graham Masterton "Krew Manitou" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Manitou»
Krew Manitou
Armagedon
Infekcja
-5%
Laura Pawelczyk
17 lipca 2020

Z wielkim sentymentem podchodzę do każdej książki Mastertona. To od niego właśnie rozpoczęłam swoją przygodę z horrorami, doskonale pamiętam pierwsze książki spędzone z twórczością autora. Tym razem skusiłam się na kolejną część serii pt."Krew Manitou" i znowu nie żałuję. To już czwarta część z cyklu Monitou. Akcja dzieje się w Nowym Yorku. W szpitalach przerażenie sieją pacjenci, którzy wymiotują krwią. Szkopuł w tym, że krew ta nie należy do nich… Zaczyna się ogólna panika, a na scenę wkracza znany już jasnowidz Harry Erskine. W tym tomie Masterton przelał sporo krwi i jak przystało na autora wątek metafizyczny jest oryginalny i ciekawy. Dobrze jest widzieć autora w tak dobrej formie po latach. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę