Tysiąc obsesji

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

On jest wszystkim, o czym marzyła. Ona – tym, czego on nie może mieć.

Takiego duetu jeszcze nie było! Bestsellerowi autorzy Gabriela Gargaś i Marcel Woźniak przedstawiają swoją pierwszą wspólną powieść!

Na Dworcu Centralnym znalezione zostają zwłoki mężczyzny… Gdy trzy miesiące wcześniej drogi Aniki i Roberta przecinają się w ciemnym hotelowym korytarzu, rozpoczyna się gra, w której namiętność bierze górę nad rozsądkiem, a skrywane fantazje budzą demony przeszłości. Wszystko komplikuje fakt, że ona jest zaręczona, a on żonaty. Robert jest biznesmenem, byłą gwiazdą piłki nożnej i wspólnikiem w firmie bukmacherskiej. Anika – asystentką w renomowanej firmie. Z ich spotkania wynikną nieodwracalne konsekwencje, których sami nie mogli przewidzieć. Do sieci wyciekają zdjęcia kochanków, obietnice zostają złamane, przyjaźń zerwana. Wielki świat biznesu obraca brudnymi pieniędzmi, a wybuch pożądania doprowadza do zabójstwa…

Kto ginie i dlaczego? Do czego może doprowadzić romans? Czy namiętność może przerodzić się w obsesję?

W tej historii nikt nie jest tym, za kogo się podaje. Anika i Robert ogniem swojej namiętności podpalili cały świat. Ktoś będzie musiał za to zapłacić. Bo stawką w tej grze jest nie tylko miłość, ale i życie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 30 października 2019
  • ISBN: 9788308071083
  • Wydawca: Wydawnictwo Literackie
  • Spis treści
Gabriela Gargaś "Tysiąc obsesji" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Honorata Kuźmińska
01 listopada

Wciągająca i bardzo dobrze opisana powieść. Wątek kryminalny splata się idealnie z wątkiem miłosnym. Na wielki plus zasługuje fakt, że Autorzy nie zrobili z opowieści stricte erotycznej historii, chociaż sceny miłosne zasługują na uznanie. Opisane są ze smakiem i rozpalają zmysły. Historia mocna, z przekrętami w tle, praniem brudnych pieniędzy, rosyjską mafią, światem footballu, a do tego świetnie rozegrany wątek miłosny. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę