Matka roku

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Matka roku
Matka roku
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 85,80  68,64 
Matka roku
Audiobook
Czyta Katarzyna Zielińska
42,90 
Szczegóły
Opis książki

Tatiana ma trzydzieści dziewięć lat. No dobra, prawie czterdzieści, do czego niechętnie się przyznaje. Stara się być najlepszą matką i żoną, ale wiadomo… chcieć, a móc to jednak wielka różnica.

Życie – jak to życie – czasami potrafi spuścić łomot i najbardziej cierpliwą osobę wyprowadzić z równowagi. A Tatiana czasem tę cierpliwość traci. Na szczęście ma przyjaciółkę, która zawsze jej wysłucha.

I kiedy kobieta wiedzie swoje spokojne życie i myśli, że nic już jej nie spotka, wtedy na jej drodze pojawia się Iwo – szkolna miłość – który nawija jej na uszy tonę makaronu, a że ona lubi jeść makaron, jest łasa na jego czułe słówka.

Zabawna opowieść o tym, że nie zawsze trzeba być idealnym.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 września 2021
Gabriela Gargaś "Matka roku" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Matka roku
Audiobook
Czyta Katarzyna Zielińska
42,90 
Magdalena Sobol
01 listopada

Zakochałam się w tej książce! Kolejna książka autorki, która mnie do tego stopnia zachwyciła! Jest to książka idealna książka dla każdej kobiety. Wszystkie jesteśmy takie same i mamy takie same problemy pomimo wieku, zasobności portfela, wielkości rodziny. To prawdziwa sztuka stworzyć bohaterkę książki, z którą będzie mogła utożsamiać się większość czytelniczek, a Gabrieli Gargaś udało się to wyśmienicie. Polecam Wam dziewczyny tę lekturę!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę