Frigiel i Fluffy. Więźniowie Netheru

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Więźniowie Netheru to drugi tom bestsellerowej serii Frigiel i Fluffy, której akcja toczy się w uniwersum Minecrafta. To książka, w której młodzi czytelnicy odkryją ekscytujący świat przygód, fantastyki i Minecrafta.

Alice i Frigiel, którym towarzyszy Fluffy, błąkają się po Netherze z mapą, którą powierzył im Valmar. Ale mapa jest do niczego! Jak poruszać się po tym podziemnym piekle? I odnaleźć w nim pomoc, o której mówił Valmar? 

W tym samym czasie w Puabie opanowanej przez zombie Abel zostaje uratowany przez gwardzistów Domu Świateł, do którego zgodnie z wolą ojca miał wstąpić. Gwardziści podtykają mu jednak pod nos list gończy dotyczący Frigiela. Wyznaczono cenę za głowę chłopaka! W Ablu burzy się krew – wyrusza w drogę, zdecydowany ostrzec przyjaciół przed grożącym im niebezpieczeństwem.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 07 października 2019
  • Rozmiar: 210 str. 42 ilustracje
  • ISBN: 978-83-8151-264-0
  • Tłumacz: Magdalena Łachacz
  • Artysta: Thomas Frick
  • Redaktorzy: Agata Styczeń, Aleksandra Rozmysłowicz, Bartłomiej Nawrocki, Justyna Mrowiec, Marcin Fabijański, Marta Stochmiałek, Tomasz Zajbt
  • Wydawca: Bonobo
  • Spis treści
Nicolas Digard "Frigiel i Fluffy. Więźniowie Netheru" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Frigiel i Fluffy»
Frigiel i Fluffy. Powrót Smoka Kresu
Frigiel i Fluffy. Więźniowie Netheru
Frigiel i Fluffy. Las Varogg
-5%
Anioł Kicinski
10 czerwca 2020

Postaci z uniwersum Minecrafta przedostają się do Netheru, prawdziwego piekła i miejsca wyklętych magów. Są to pies i dwójka bohaterów – Alice, Frigiel oraz czworonóg Fluffy. Z mapą, która otrzymali od Valmara trójka przyjaciół będzie przemierzać tereny zamieszkałego przez wiele potworów Netheru i starać się wydostać. Lekka i przyjemna narracja, czyta się bardzo szybko i choć bohaterowie są nawiązaniem do poprzedniej części to wydarzenia są oderwane, można więc czytać tę część bez znajomości poprzedniej, choć osobiście zachęcam, bo była równie dobra. Książkę polecam oczywiście wszystkim fanom gry Minecraft, ale nie tylko. Myślę, że fani fantastyki także znajdą tutaj coś dla siebie. Mnie ta lektura bardzo przypadła do gustu, na pewno sięgnę po kolejną część.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę